Rastorgujevs pēc vairākkārtējas sacensību atcelšanas nolēmis pamest Eiropas čempionāta norises vietu, Mixnews.lv

Rastorgujevs pēc vairākkārtējas sacensību atcelšanas nolēmis pamest Eiropas čempionāta norises vietu

фото

Sports | 2013. gada 25. februārī plkst. 09:51

Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs pēc tam, kad nedēļas nogalē Bulgārijā divas reizes tika atceltas Eiropas atklātā čempionāta desmit kilometru sprinta sacensības, nolēmis pamest čempionāta norises vietu un doties un nākamā Pasaules kausa mājvietu Norvēģijā, ziņo laikraksts "Diena".

Jau ziņots, ka plānotās sacensības sestdien un svētdien tika atceltas miglas dēļ. Pirmajā mēģinājumā sestdien finišēt paspēja lielākā daļa no sportistiem, bet Rastorgujevs tobrīd ar vienu kļūdu atradās sestajā vietā. Savukārt svētdien Rastorgujevs startēja ar augsto astoto numuru, pieļāva divas kļūdas un distanci beidza otrajā vietā, tomēr praktiski uzreiz pēc viņa finiša atkal tika paziņots par sacīkšu pārtraukšanu.

Organizatori plāno trešoreiz sprinta sacensības aizvadīt pirmdien, tomēr Rastorgujevs uz starta neizies.

Šo Pasaules kausa sezonu Rastorgujevs sāka veiksmīgi un bija starp ātrākajiem slēpotājiem visu sportistu vidū, tomēr gadu mijā viņu vairākkārt piemeklēja veselības problēmas un Latvijas sportists nepaspēja atgūties līdz šā mēneša sākumā notikušajam pasaules čempionātam, kurā ar augstiem rezultātiem neizcēlās.

Pasaules kausa septītais posms šonedēļ sāksies Holmenkollenē, Norvēģijā. Kopumā šosezon paredzēti deviņi Pasaules kausa posmi.

Foto: sportacentrs.com

Komentāri