Ernests Gulbis pietuvojas ATP ranga pirmajam simtniekam, Mixnews.lv

Ernests Gulbis pietuvojas ATP ranga pirmajam simtniekam

фото

Sports | 2013. gada 25. februārī plkst. 11:55

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis jaunākajā ATP pasaules rangā, kas publicēts pirmdien, atguvis deviņas pozīcijas un tagad atrodas 109.vietā.

Gulbja kontā vienspēļu rangā ir 488 punkti, kas ir par 20 vairāk nekā pagājušajā nedēļā. Pagājušajā nedēļā latvietis sacentās Eiropā, kad kā īpašā ielūguma jeb "wild card" ieguvējs aizkļuva līdz Marseļas "ATP World Tour 250" sērijas turnīra otrajai kārtai, bet jau nedēļas beigās pārcēlās uz ASV, kur ticis līdz Delribīčas "ATP World Tour 250" sērijas turnīra kvalifikācijas izšķirošajai, trešajai, kārtai.

No citiem Latvijas tenisistiem Andis Juška, kurš pagājušā nedēļā tika līdz Maskavā notikušā "Future" sērijas turnīra finālam, pakāpies par divām vietām uz 324.pozīciju, Deniss Pavlovs, kurš šai sezonai nav aktīvi gatavojies, pakāpies par četrām pozīcijām uz 691.vietu, bet Mārtiņš Podžus pakāpies par piecām vietām uz 1163.pozīciju.

Ranga vadošo tenisistu vidū izmaiņas nav notikušas. Pirmais ir serbs Novāks Džokovičs, otro vietu ieņem šveicietis Rodžers Federers, bet trešais joprojām ir brits Endijs Marejs.

Dubultspēļu rangā no Latvijas tenisistiem visaugstāko pozīciju ieņem Juška, kurš pakāpies par piecām pozīcijām uz 369.vietu, bet Pavlovs atguvis vienu pozīciju un ir 447.vietā.

Foto: foxsports.com.au

Komentāri