Tenisiste Sevastova jaunākajā WTA rangā pakāpusies par trim vietām , Mixnews.lv

Tenisiste Sevastova jaunākajā WTA rangā pakāpusies par trim vietām

фото

Sports | 2013. gada 25. februārī plkst. 12:54

Latvijas labākā tenisiste Anastasija Sevastova jaunākajā WTA vienspēļu rangā, kas publicēts pirmdien, atguvusi trīs vietas un tagad ieņem 151.pozīciju.

Sevastovas kontā vienspēļu rangā ir 445 punkti, kas ir par deviņiem vairāk nekā pagājušajā nedēļā.

Pagājušajā nedēļā Latvijas tenisiste nepārvarēja Kolumbijā notikušā Bogotas WTA "International" turnīra kvalifikācijas sacensības, kur tika līdz izšķirošajai, trešajai, kārtai, bet sestdien piedzīvoja zaudējumu jau pirmajā Meksikas pilsētā Akapulko notiekošā WTA "International" turnīra kvalifikācijas sacensību mačā.

Cita Latvijas tenisiste Diāna Marcinkēviča jaunākajā vienspēļu rangā atguvusi vienu pozīciju un ieņem 240.vietu, 15 gadus vecā Aļona Ostapenko, kura pagājušajā nedēļā Zviedrijas pilsētā Helsingborjā izcīnīja otro ITF raudzes vienspēļu titulu karjerā, atkāpusies par sešām vietām uz 733.pozīciju, bet dubultspēļu speciāliste Līga Dekmeijere saglabājusi 1144.vietu. Tāpat rangā atrodas arī 17 gadus vecā Laura Gulbe, kura ir Latvijas labākā tenisista Ernesta Gulbja pusmāsa, ieņemot 1157.vietu. Ranga līdere pašlaik ir Serēna Viljamsa no ASV, kura pagājušā nedēļā kļuva par vecāko WTA ranga līderi vēsturē, bet otrā ir iepriekšējā pasaules pirmā rakete Viktorija Azarenka no Baltkrievijas. Trešajā vietā joprojām krieviete Marija Šarapova.

Tikmēr dubultspēļu rangā Dekmeijere zaudējusi vienu pozīciju un tagad ieņem 63.vietu, bet Marcinkeviča atkāpusies par vienu vietu uz 184.pozīciju. Ostapenko, kura pagājušajā nedēļā turpat Helsingborjā tika arī pie sava otrā ITF raudzes dubultspēļu titula karjerā, atrodas 845.pozīcijā, bet Gulbe ieņem 1223.vietu.

Foto: sportacentrs.com

Komentāri