Gulbis sīvā cīņā kvalificējas Delribīčas "ATP World Tour 250" turnīra pamatsacensībām, Mixnews.lv

Gulbis sīvā cīņā kvalificējas Delribīčas "ATP World Tour 250" turnīra pamatsacensībām

фото

Sports | 2013. gada 25. februārī plkst. 21:08

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis svētdien izcīnīja uzvaru arī ASV notiekošā Delribīčas "ATP World Tour 250" sērijas turnīra kvalifikācijas sacensību trešās kārtas mačā, kvalificējoties pamatturnīram, ziņo LETA.

Šobrīd ATP ranga 109.vietā esošais Gulbis, kurš kvalifikācijā izlikts ar trešo numuru, smagā trīs setu cīņā ar 6-7 (4:7), 7-5, 6-4 pieveica ukraini Denisu Molčanovu, kurš rangā ieņem 217.pozīciju.

Jau pirmajā geimā Molčanovs lauza Latvijas tenisista servi. Nākamajā geimā Gulbim uzreiz bija iespēja atspēlēties, tomēr nevienu no divām breikbumbām viņš nespēja izmantot. Izlīdzinājumu Gulbis panāca sestajā geimā, tomēr jau nākamajā atkal zaudēja savu servi un atkal nokļuva zaudētājos ar 3-4.

Tomēr turpinājumā Gulbim vēlreiz veiksmīgi izdevās atspēlēties, un seta uzvarētājs tika noskaidrots taibreikā. Papildgeima sākumā Molčanovs ieguva pāris punktu vadību, bet vēlāk panāca arī 5:2 savā labā. Pie savas serves Gulbis vēl divus punktus atspēlēja, tomēr ar to bija par maz un pirmajā setā tika ciesta neveiksme ar 6-7 (4:7).

Otrajā setā Gulbim jau pirmajā geimā bija breikbumba, bet arī turpinājumā ritēja saspringta cīņa un vien pašās seta beigās latvietis ieguva izšķirošo pārsvaru, uzvarot ar 7-5.

Arī trešo setu Gulbis uzsāka ar divām neizmantotām breikbumbām, bet izšķirošo pārsvaru ieguva septītajā geimā, kad uzvarēja pirmajās trijās izspēlēs un šo pārsvaru no rokām vairs neizlaida, triumfējot mačā, kurš ilga divas ar pusi stundas.

Par kvalificēšanos pamatturnīram Gulbis ticis pie 12 ATP ranga punktiem.

Latvieša pretinieks pamatsacensību pirmajā kārtā būs zināms vēlāk pirmdien.

Foto: no vietnes kasjauns.lv

Komentāri