"Ventspils" basketbolisti izstājas no Eiropas Izaicinājuma kausa turnīra

Sports | 2013. gada 26. februārī plkst. 20:33

Basketbola komanda "Ventspils" izšķirošajā Eiropas Izaicinājuma kausa otrā posma jeb "Top16" sacensību spēlē otrdien izbraukumā ar rezultātu 58:67 (12:12, 10:14, 15:18, 23:23) zaudēja Rumānijas vienībai Mediašas "Gaz Metan".

Uzvaras gadījumā ventspilnieki būtu garantējuši vietu sacensību ceturtdaļfinālā, tomēr piedzīvotais zaudējums licis Latvijas klubam no turnīra izstāties. Iepriekš sacensību ceturtdaļfinālā "Ventspils" bija spēlējusi divus gadus pēc kārtas.

Latvijas kluba rindās rezultatīvākais ar 14 punktiem bija Mārtiņš Meiers, 12 punkti Donalda Simsa kontā, bet desmit punktus guva Sandis Valters.

"Gaz Metan" labā tikmēr ar 15 punktiem izcēlās amerikānis Kails Snilo, bet 13 punktus guva serbs Zorans Krstanovičs.