Iznācis pavasarī gaidāmā pasaules čempionāta ceļvedis hokeja līdzjutējiem, Mixnews.lv

Iznācis pavasarī gaidāmā pasaules čempionāta ceļvedis hokeja līdzjutējiem

фото

Sports | 2013. gada 28. februārī plkst. 14:57

Pirms gaidāmā pasaules hokeja čempionāta, kas šogad atkal risināsies Somijā un Zviedrijā, iznācis ceļvedis Latvijas izlases līdzjutējiem "Pasaules pazinējs", informē Latvijas Hokeja federācija (LHF).

"Man ir prieks un gandarījums, ka pirms kārtējā pasaules čempionāta iznāk arī fanu ceļvedis," uzskata LHF prezidents Kirovs Lipmans. "Ceļvedī ir plašs informācijas apkopojums, kas noderēs katram līdzjutējam, lai klātienē spētu atbalstīt Latvijas izlasi."

Ceļveža 24 lappusēs apkopota būtiskākā informācija, kas lieti noderēs hokeja līdzjutējiem Somijā.

фото

""Pasaules pazinējs" ir lielisks ceļvedis hokeja faniem, jo tajā sniegtas atbildes tieši uz tiem jautājumiem, kurus šogad visbiežāk uzdod aktīvākie Latvijas valstsvienības atbalstītāji - kā nokļūt Helsinkos, ar kādām izmaksām jārēķinās, cik maksā autostāvvietas, cik naudas tērēsies par pusdienām Somijas galvaspilsētā," pastāstīja ceļveža izdevēja "Travel Art" valdes priekšsēdētāja Inese Krūmiņa.

Ceļvedis ir bezmaksas izdevums, kas pieejams LHF, ceļojumu aģentūrās, hokeja hallēs un drīz būs pieejams arī daudzos sporta bāros un degvielas uzpildes stacijās visā Latvijā.

Šis jau ir piektais ceļvedis uz hokeja čempionātu ar nosaukumu "Pasaules pazinējs". Pirmais tapa 2008. gadā, kad čempionāts risinājās Kanādā.

Kā zināms, Latvijas izlase gaidāmajā pasaules čempionāta spēles aizvadīs Somijas galvaspilsētā Helsinkos. Sacensībās Latvijas valstsvienība apakšgrupu turnīrā sacentīsies ar Krievijas, Somijas, Slovākijas, ASV, Vācijas, Francijas un Austrijas izlasēm.

Pirmā turnīra cīņa Latvijai paredzēta 4.maijā ar Krievijas izlasi.

Komentāri