Gulbis pārliecinoši iekļūst Delribīčas "ATP World Tour 250" sērijas turnīra pusfinālā, Mixnews.lv

Gulbis pārliecinoši iekļūst Delribīčas "ATP World Tour 250" sērijas turnīra pusfinālā

фото

Sports | 2013. gada 1. martā plkst. 21:06

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis piektdien pārliecinoši sasniedza ASV notiekošā Delribīčas "ATP World Tour 250" sērijas turnīra pamatsacensību pusfinālu, savā ceturtdaļfināla mačā ar 6-1, 6-4 uzvarot mazpazīstamo spāni Danielu Munjosu de la Navu, ziņo LETA.

Pirmo setu ar servi iesāka Gulbis, pārliecinoši uzvarot pirmajā geimā. Otrajā geimā latvietis spēja lauzt de la Navas servi, bet pēc trim seta nogriežņiem rezultāts bija jau 3-0 Gulbja labā.

Arī pārējās seta izspēlēs pārliecinoši darbojās Gulbis, ļaujot Spānijas pārstāvim uzvarēt vien sestajā geimā.

Jāizceļ, ka pirmais sets ilga vien 32 minūtes.

Arī otro setu Gulbis uzsāka ļoti pārliecinoši, uzvarot pirmos divus geimus, bet trešajā triumfēja spānis. Cīņas turpinājumā Gulbja dominance kortā vairs nebija tik izteikta, taču tas netraucēja izcīnīt pārliecinošu uzvaru un iekļūt sacensību pusfinālā.

Gulbis šobrīd ATP rangā ieņem 109.vietu, bet de la Nava rangā ieņem vien 154.vietu. Abi tenisisti dalību sacensībās sāka no kvalifikācijas turnīra.

Gulbis šajā turnīrā jau nopelnījis 102 ATP ranga punktus - 12 par kvalifikācijas pārvarēšanu un vēl 90 par pusfināla sasniegšanu.

Turnīra pusfinālā Gulbja pretinieks būs horvāta Ivana Dodidža un vācieša Tomija Hāsa, kurš izlikts ar otro numuru, dueļa uzvarētājs.

Delribīčā Gulbis 2010.gadā izcīnīja pirmo no saviem diviem ATP raudzes tituliem, bet pērn viņš sacensībās tika līdz ceturtdaļfinālam. Tādējādi šogad turnīrā latvietim bija jāaizstāv 45 ATP ranga punkti, kas veiksmīgi izdarīts.

Foto: no vietnes kasjauns.lv

Komentāri