Gulbis pēc triumfa Delribīčā ATP rangā pakāpjas uz 67.vietu, Mixnews.lv

Gulbis pēc triumfa Delribīčā ATP rangā pakāpjas uz 67.vietu

фото

Sports | 2013. gada 4. martā plkst. 08:51

Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis jaunākajā ATP pasaules rangā, kas publicēts pirmdien, atguvis 42 pozīcijas, atgriezies labāko simtniekā un tagad atrodas 67.vietā.

Gulbja kontā vienspēļu rangā ir 705 punkti, kas ir par 217 vairāk nekā pagājušajā nedēļā.

Svētdien Gulbis otro reizi karjerā triumfēja Delribīčas "ATP World Tour 250" sērijas turnīrā, izcīnot savu trešo ATP raudzes titulu karjerā. Gulbis ATP ranga pirmajā simtniekā nebija bijis kopš jūlija beigām, kad izkrita pirmoreiz kopš 2009.gada oktobra.

Šonedēļ Ernestu gaida dalība prestižajā Indianvelsas "Masters 1000" turnīrā.

No citiem Latvijas tenisistiem Andis Juška, kurš aizpagājušā nedēļā tika līdz Maskavā notikušā "Future" sērijas turnīra finālam, pakāpies par 18 vietām uz 306.pozīciju, kas viņam ir augstākā kopā 2010.gada oktobra. Deniss Pavlovs, kurš šai sezonai nav aktīvi gatavojies, atkāpies par 16 pozīcijām uz 707.vietu, bet Mārtiņš Podžus, kurš pēc kvalifikācijas pārvarēšanas aizpagājušajā nedēļā negaidīti aizkļuva līdz Ukrainas pilsētā Čerkasos notikušā "Future" sērijas turnīra pusfinālam, pakāpies par 242 vietām uz 921.pozīciju, kas ir viņa karjeras rekords.

Ranga vadošo tenisistu vidū izmaiņas nav notikušas. Pirmais ir serbs Novāks Džokovičs, otro vietu ieņem šveicietis Rodžers Federers, bet trešais joprojām ir brits Endijs Marejs.

Foto: AP/Scanpix

Komentāri