Japāņu juvelieris izveido Lionela Mesi pēdas atveidu no tīra zelta (VIDEO), Mixnews.lv

Japāņu juvelieris izveido Lionela Mesi pēdas atveidu no tīra zelta (VIDEO) (3)

фото

Sports | 2013. gada 6. martā plkst. 18:14

Trešdien Tokijā pirmoreiz tika izrādīts argentīniešu futbola zvaigznes Lionela Mesi kreisās kājas atveids no tīra zelta, kura vērtība lēsta ap 5,25 miljoniem ASV dolāru (2,8 miljoniem latu), ziņo LETA-AP.

Japāņu juvelieru kompānija "Ginza Tanaka" to izveidoja par godu futbola kluba "Barcelona" spēlētāja panākumiem.

"Tas ir kas ārkārtējs. Var redzēt katru krunciņu pēdā. Tas ir iespaidīgs darbs," sacīja Mesi brālis Rodrigo.

фото

Mesi pēdu juvelieri atlēja Spānijā 2012.gada nogalē.

"Mums iepatikās doma par "zelta kreisās pēdas" izveidošanu, un mēs gribējām to realizēt," paziņoja kompānijas prezidents Masakadzu Tanaka.

Zelta pēda nonāks pārdošanā ceturtdien. Vienlaikus pircējiem tiks piedāvāti arī citi zelta izstrādājumi - Mesi pēdas nospiedums no zelta 94 500 dolāru (51 000 latu) vērtībā, kā arī mazizmēra zelta pēdas par 42 000 dolāru (22 600 latiem).

Daļa no ienākumiem tiks ziedota Mesi fondam, kas palīdz zemestrīču skartajos reģionos dzīvojošajiem un 2011.gada cunami cietušajiem bērniem.

Foto: ekrānšaviņš no video

Komentāri 3
kGPoftuXmAsHcCGTpirms 6 gadiem
That's a subtle way of tihnking about it.
hEQqGXTvECNdtTprmpirms 6 gadiem
par speli:da viss ko zergam vajdazeja bija uzbuvet vienu extractor k.kur otra kartes gala (25 mienrals) un ar to gan jau ka butu pieticis lai uzvaretu jo es domaju roachi butu iznesushi tossa bazi.par streamu:nu bet patiesham. ja ir tadi gadijuma kaa shaja spele ar to creative tad labak lai izleavo ara. tas jau paliek bad mannered ja nelauj speletajiem normali spelet jo pats lago un neiet ara.es pat nesapratu kursh ir tas bronzinieks un kursh ir tas goldinieks.
firtuhngpirms 6 gadiem
OOO, super, vot tas gan ir oriģināli)))