Soču olimpiādes biļešu izplatītājam Latvijā radušās problēmas rezervēšanas sistēmā, Mixnews.lv

Soču olimpiādes biļešu izplatītājam Latvijā radušās problēmas rezervēšanas sistēmā

фото

Sports | 2013. gada 12. martā plkst. 16:13

Nākamā gada Soču ziemas olimpisko spēļu oficiālais biļešu izplatītājs Latvijā "Cartan Tours" ir saskāries ar nelielām tehniskām grūtībām, ieviešot savā interneta mājaslapā jauno "on-line" biļešu rezervēšanas sistēmu, kas paredzēta lietotāju ērtību nodrošināšanai un vispārējai rezervēšanas procesa optimizācijai.

Kā aģentūru LETA informēja Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) preses sekretārs Mārtiņš Mālmeisters, tehniskie sarežģījumi tuvākajā laikā tiks novērsti un biļešu rezervēšanas sistēmas darbība tiks uzsākta normālā režīmā.

Pagaidām "Cartan Tours" atvainojas par sagādātajām neērtībām un lūdz biļešu pieprasījumus sūtīt uz jau iepriekš norādīto e-pastu "sochi2014@cartan.com".

LOK sadarbība ar "Cartan Tours" aizsākās 2011.gadā pirms Londonas olimpiskajām spēlēm. "Cartan Tours" ir akceptēts Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) un tagad arī Soču ziemas olimpisko spēļu organizatoru komitejas biļešu tirdzniecības partneris.

Katrai valstij tiek piešķirtas biļešu kvotas, un par biļetēm ir jāveic priekšapmaksa, kā arī jāizpilda citas finansiālas saistības. Šajā gadījumā "Cartan Tours" to veic par saviem līdzekļiem un LOK par tām nav jāmaksā.

Ir jāņem vērā, ka joprojām nav zināms biļešu kvotu apjoms, kas tiks piešķirts Latvijas iedzīvotājiem. To lemj Soču olimpisko spēļu organizatori, kas biļetes vēl nevienai citai valstij, izņemot pašiem Krievijas iedzīvotājiem, nav piešķīruši.

LOK uzsver, ka radusies situācija nekādā veidā neietekmē ieinteresēto skatītāju izredzes iegādāties olimpisko spēļu sacensību biļetes.

Komentāri