Samazinās Rīgas "Dinamo" mājas spēļu apmeklētāju skaits , Mixnews.lv

Samazinās Rīgas "Dinamo" mājas spēļu apmeklētāju skaits

фото

Sports | 2013. gada 13. martā plkst. 13:47

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas kluba Rīgas "Dinamo" mājas spēles šīs sezonas Eiropas turnīru regulāro čempionātu vidū bijušas 30.apmeklētākās, ziņo LETA, atsaucoties uz Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) apkopoto statistiku.

KHL regulārajā čempionātā 25 spēles "Dinamo" komanda aizvadīja "Arēnā Rīga", bet vienu cīņu aizvadīja Liepājā. To vidējā apmeklētība bija 6228 cilvēki.

Pagājušā sezonā "Dinamo" mājas spēles apmeklēja vidēji 7732 līdzjutēji, kas bija 16.labākais rādītājs Eiropā, bet vēl vienu sezonu pirms tam Latvijas klubs ierindojās 15.vietā ar 7619 līdzjutējiem.

KHL klubu starpā "Dinamo" ierindojās 11.vietā.

Ar apmeklētākajām mājas spēlēm Eiropā jau 12.gadu pēc kārtas var lepoties Šveices klubs "Bern", kura arēnu piepilda vidēji 16 330 skatītāji ik spēlē, bet trešajā vietā ar vidējo rādītāju 14 034 līdzjutēji ierindojās Vācijas vienība Berlīnes "Eisbaren".

No apmeklētākajām līgām pirmajā vietā atrodas Šveices augstākās līgas čempionāts (NLA) ar 6620 skatītājiem, bet otrajā pozīcijā atrodas Vācijas hokeja čempionāts (DEL) ar 6172 līdzjutējiem. Trešais kuplākais apmeklētāju skaits ir KHL - 6106 skatītāji.

Zīmīgi, ka pērn apmeklētākās spēles bija Zviedrijas "Elitserien" čempionātā, tomēr šosezon tas ieņēmis tikai ceturto vietu.

Foto: no vietnes deimons12.1w.lv

Komentāri