Tapis dabas iedvesmots video par 2017 CEV Eiropas čempionāta finālu pludmales volejbolā

фото

Sports | 2017. gada 14. jūlijā plkst. 17:48

Tiek piedāvāts noskatīties nupat tapušo Eiropas čempionāta fināla reklāmas video ar Pasaules vadošo pludmales volejbolistu Aleksandra Samoilova/Jāņa Šmēdiņa, kā arī pērnā gada U22 Eiropas čempionu Tīnas Lauras Graudiņas/Anastasijas Kravčenokas piedalīšanos. Video izcelta unikālā sacensību norises vieta - dabīgā smilšu pludmale - un spēks, kas rodas iedvesmojoties no dabas.

Eiropas lielākais notikums pludmales volejbolā – Eiropas čempionāta fināls pirmo reizi norisināsies Latvijā, Jūrmalā, kur no 16. līdz 20. augustam tiks aizvadītas cīņas par Eiropas čempionāta godalgām. TV KLIPA APRAKSTS

Šī gada video ideja ir parādīt un uzsvērt, ka 2017 CEV Eiropas čempionāta fināls pludmales volejbolā ir dabas iedvesmots. Kamēr citas Eiropas čempionātu posmu spēles lielākoties tiek aizvadītas mākslīgi veidotos laukumos Eiropas lielākajās metropolēs, Jūrmalā sportisti sacensības aizvadīs dabiskā pludmalē jūras krastā, smeļoties enerģiju no blakus esošā priežu meža, jūras un visīstākajām pludmales smiltīm. Jūrmalā izaugušie sportisti līdz šim ir nepārprotami pierādījuši, ka, mijiedarbojoties dabas enerģijai ar mērķtiecību, neatlaidību un smagos treniņos ieguldīto darbu, var servēt vēl ātrāk, lēkt augstāk un gremdēt spēcīgāk par visiem citiem.

Visu Eiropas elites pludmales volejbola spēlētāju cīņas pludmales smilšu laukumos būs iespējams vērot klātienē sākot no 16. augusta, turklāt pirmās divas sacensību dienas, kad risināsies turnīra grupu spēles, sacensības klātienē varēs apmeklēt bez maksas.

Biļetes iespējams iegādāties vietnē www.bezrindas.lv, un to cenas uz izslēgšanas spēlēm piektdien, 18.augustā, ir 10 EUR, uz astotdaļfināliem, ceturtdaļfināliem un pusfināliem sestdien, 19. augustā, ieeja maksās 15 EUR, bet biļetes uz svētdienas, 20. augusta, spēlēm, kad risināsies fināla cīņas par Eiropas čempionu tituliem, maksā 20 EUR.

Komentāri