Kāda tīņa māte vēlas, lai Maikls Džordans veiktu paternitātes testu (VIDEO), Mixnews.lv

Kāda tīņa māte vēlas, lai Maikls Džordans veiktu paternitātes testu (VIDEO)

фото

Sports | 2013. gada 15. martā plkst. 17:19

Kāda sešpadsmit gadus veca zēna māte apgalvo, ka leģendārais basketbolists Maikls Džordans ir viņas bērna tēvs, un vēlas, lai bijušais sportists veiktu paternitātes testu, ziņo LETA-AFP.

Basketbola ikona Džordans noliedz, ka būtu pusaudža Granta Pīrsa Džeja Džordana Reinoldsa tēvs, un vēlas, lai lieta tiktu pārtraukta, kā arī māte Pamela Smita sodīta par nepatiesu baumu izplatīšanu.

Papildus tam, ka Smita vēlas, lai Džordans veiktu DNS paternitātes testu, viņa pieprasa bijušajai Čikāgas "Bulls" zvaigznei, lai viņš maksātu bērna pabalstu. Bērna māte apgalvo, ka viņa pazīst Džordanu jau vairākus gadus un savas attiecības abi uzsāka vēlos astoņdesmitajos gados, pirms viņš aizveda "Bulls" līdz sešiem Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionu tituliem nākamajā desmitgadē.

"Manam dēlam ir tiesības zināt, kas ir viņa tēvs," apgalvo Smita. Tiesas prāvā Smita paziņojusi, ka viņa palika stāvoklī 1995.gadā un dēlu dzemdējusi 1996.gadā. Tas nozīmē, ka tas būtu noticis laikā, kad Džordans bija precējies ar savu bijušo sievu Huanitu. Pāris bija precējies no 1989.gada līdz 2006.gadam, un abiem kopā ir trīs bērni.

Pusaudzis video koplietošanas tīmekļa vietnē "Youtube" bija ievietojis video, kurā paziņoja, ka seškārtējais NBA čempions Džordans ir viņa tēvs un viņi ir tikušies, lai to apspriestu. Pats sportists apgalvo, ka Smitas dēla tēvs patiesībā ir viņas bijušais vīrs.

Pats Džordans pašlaik plāno precēties ar 34 gadus veco kubiešu amerikānieti modeli Iveti Prieto.

Komentāri