Francijas nacionālistiskā partija ierosinājusi izslēgt uzbrucēju Benzemā no futbola izlases par himnas nedziedāšanu, Mixnews.lv

Francijas nacionālistiskā partija ierosinājusi izslēgt uzbrucēju Benzemā no futbola izlases par himnas nedziedāšanu

фото

Sports | 2013. gada 19. martā plkst. 21:59

Labēji noskaņotās Francijas nacionālistiskās partijas "Nacionālā fronte" pārstāvji ierosinājuši izslēgt uzbrucēju Karimu Benzemā no valsts futbola izlases par himnas nedziedāšanu pirms mačiem, ziņo LETA, atsaucoties uz šīs valsts medijiem.

Benzemā kādā intervijā vietējiem medijiem atzinis, ka nekas nevarētu viņu piespiest dziedāt līdzi Francijas himnas melodijai pirms spēlēm.

"Esmu lepns pārstāvēt savu valsti un spēlēt izlasē, bet nekas mani nevarētu piespiest dziedāt himnu pirms mačiem. es tajā nesaskatu neko nosodāmu. Arī Zinedins Zidāns nedziedāja himnu, kā arī visi fani to nedara. galvenais, ka esam vienoti un ticam komandas uzvarai," sacījis Spānijas čempionāta vienības Madrides "Real" uzbrucējs.

Nacionālistiskās partijas pārstāvji pēc šo izteikumu nonākšanas medijos pauduši sašutumu, ierosinot izslēgt Benzemā no izlases kandidātu saraksta.

Benzemā pašlaik kopā ar Francijas komandu gatavojas 22.martā paredzētajai 2014.gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra apakšgrupu cīņai ar Gruziju.

I apakšgrupas kopvērtējumā Francijas izlase ar trijos mačos izcīnītajiem septiņiem punktiem ieņem otro pozīciju, bet pirmajā vietā at tikpat punktiem ir Spānijas valstsvienība.

Foto: abrelaboca.com

Komentāri