"Žalgiris" basketbolisti izvirza ultimātu, Mixnews.lv

"Žalgiris" basketbolisti izvirza ultimātu

фото

Sports | 2013. gada 20. martā plkst. 14:24

Finansiālu problēmu māktā Kauņas basketbola kluba "Žalgiris" spēlētāji, kas jau četrus mēnešus nesaņem algu, trešdien paziņojuši, ka viņu pacietībai pienācis gals, ziņo LETA, atsaucoties uz portālu "Lrytas.lt".

Komandas spēlētāji izvirzījuši ultimātu - ja pēc šonedēļ paredzētajām ULEB Eirolīgas un VTB bankas rīkotās Vienotās basketbola līgas (VBL) spēlēm situācija nemainīsies un viņiem netiks samaksāts vismaz par vienu mēnesi, viņi pārtrauks trenēties kā komanda un nākamajā Eirolīgas spēlē ar Vācijas klubu Berlīnes "Alba" vairs nepiedalīsies.

Portāls Mixnews jau ziņoja, ka līdzšinējais kluba īpašnieks Vladimirs Romanovs, kuram kopš 2009.gada piederēja 75% "Žalgira" akciju, februārī paziņoja par nodomu atteikties no kluba īpašnieka statusa. Iepriekš viņš atklāja, ka "Žalgira" parādsaistības pret spēlētajiem sasniegušas 25 miljonus litu (piecus miljonus latu), un lūdza Kauņas pašvaldību piešķirt klubam atbalstu 10 miljonu litu apmērā. Pašvaldība šo lūgumu noraidīja, skaidrojot to ar sarukušajiem budžeta ieņēmumiem, tomēr solīja, ka "veselā saprāta robežās" "Žalgiris" saņems atbalstu arī turpmāk.

Lai izmaksātu spēlētājiem algas par vienu mēnesi, nepieciešami vismaz divi miljoni litu (408 000 latu).

Foto: twicsy.com

Komentāri