"Barons kvartāla" basketbolistiem zaudējums pirmajā BBL pusfināla spēlē, Mixnews.lv

"Barons kvartāla" basketbolistiem zaudējums pirmajā BBL pusfināla spēlē

Sports | 2013. gada 20. martā plkst. 20:42

Zaudējumu Baltijas Basketbola līgas (BBL) pusfināla pirmās spēlēs galotnē trešdien piedzīvoja Latvijas komanda "Barons kvartāls", kas savā laukumā ar 73:76 atzina Lietuvas kluba "Prienai" pārākumu, ziņo LETA.

Puslaika pārtraukumā mājinieki devās ar astoņu punktu deficītu, bet turpinājumā kādā no mača epizodēm tablo vēstīja pat par 16 punktu pārsvaru "Prienai" komandai - 51:67.

Tomēr mača beigu daļā rīdzinieki prata rezultāta starpību samazināt pat līdz diviem punktiem, taču pamatlaika pēdējā uzbrukumā kļūdu pieļāva "Barons kvartāla" komandas līderis Māris Gulbis, zaudējot cerības uz uzvaru spēlē.

Rezultatīvākais spēlētājs Rīgas kluba sastāvā ar 22 gūtiem punktiem bija tieši Gulbis, ar 16 punktiem izcēlās lietuvietis Deivids Duļķis, 15 punktus guva amerikānis Džamars Digss, bet 12 punkti un 18 atlēkušās bumbas bija cita amerikāņu viesspēlētāja Tailera Keina kontā.

Vēlreiz abas komandas savā starpā piektdien tiksies Lietuvā. Sacensību finālu sasniegs komanda, kas uzvarēs divu maču summā.