Latvijas futbola izlase Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā nospēlē neizšķirti ar Lihtenšteinu

Sports | 2013. gada 22. martā plkst. 22:55

Latvijas izlases futbolisti 2014.gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēlē piektdien izbraukumā nospēlēja neizšķirti 1:1 (1:1) ar apakšgrupas pastarīti Lihtenšteinu. Cīņas rezultātu 17.minūtē atklāja Lihtenšteinas spēlētājs Mikēle Polverīno, bet 30.minūtē pēc soda sitiena izlīdzinājumu panāca iepriekšējo divu gadu Latvijas labākais futbolists Aleksandrs Cauņa.

Otrajā puslaikā Cauņam ar 11 metru soda sitienu bija iespēja nodrošināt uzvaru Latvijai, tomēr pārliecinošāk nospēlēja mājinieku vārtsargs.

Šī Latvijas izlasei bija otrā spēle šogad, jo pirms pusotra mēneša tā ar rezultātu 0:3 pārbaudes spēlē zaudēja Japānai.

Iepriekšējā Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēlē 16.oktobrī Latvijas izlase sacentās tieši ar Lihtenšteinu, ko savā laukumā uzvarēja ar rezultātu 2:0.

Nākamo spēli 2014.gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā aizvadīs jūnijā savā laukumā pret Bosniju un Hercegovinu.

Kvalifikācijas turnīra G apakšgrupā pa desmit punktiem četros mačos ir Grieķijai, kā arī Bosnijai un Hercegovinai, Slovākijai ir septiņi punkti, Lietuvas un Latvijas izlašu kontā ir četri punkti, bet Lihtenšteina tikusi pie sava pirmā punkta.

Kvalifikācijas turnīrs risināsies līdz 15.oktobrim. Finālturnīrā, kas 2014.gadā notiks Brazīlijā, iekļūs deviņu apakšgrupu uzvarētājas, bet astoņas labākās otrās vietas ieguvējas izspēlēs vēl četras ceļazīmes uz finālturnīru izslēgšanas spēļu stadijā.