"Liepājas metalurgs" atteiksies no profesionālām hokeja komandām, Mixnews.lv

"Liepājas metalurgs" atteiksies no profesionālām hokeja komandām

фото

Sports | 2013. gada 23. martā plkst. 15:37

Rūpnīca "Liepājas metalurgs" nākamajā sezonā atteiksies no profesionālu hokeja komandu uzturēšanas, spēlējot tikai Latvijas čempionātā, ziņo LETA.

Sporta kluba "Liepājas metalurgs" direktors Ilgvars Šēns informēja, ka jau daudzus gadus "Liepājas metalurga" galvenā komanda spēlēja Baltkrievijas atklātajā čempionātā (BAČ), bet šosezon vienības jaunatnes sastāvs sekmīgi debitēja Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) B grupā.

Šīs abas komandas nākamajā sezonā nepastāvēs un vienība startēs vien Latvijas meistarsacīkstēs.

Šēns atzina, ka hokeja komandas ar inventāru un ledus īri izmaksā daudz dārgāk par futbolu, kurā var "sezonas sākumā iedot tik un tik bumbas".

Arī futbola komanda šo sezonu uzsāks taupības režīmā, bet tik radikālas metodes kā hokejā tur pagaidām vēl netiks pielietotas. Tāpat Šēns uzsvēra, ka pagaidām finansējums nav ticis samazināts arī bērnu sportam.

Šēns atzina, ka citi sponsori Liepājā komandām praktiski nav. "Liepājā nekā nav. Lai tādas komandas paliktu pie dzīvības, jābūt puslīdz nopietnai sponsorēšanai," norādīja Šēns.

Šajā sezonā "Liepājas metalurga" galvenā komanda "BAČ" kvalificējās izslēgšanas spēlēm, bet ceturtdaļfinālā nespēja uzvarēt nevienā mačā.

MHL B grupā spēlējošā "Liepājas metalurga" komanda regulārajā sezonā pārliecinoši uzvarēja savā divīzijā, bet izslēgšanas spēlēs zaudēja ceturtdaļfinālā.

Savukārt Latvijas čempionātā iepriekšējo divu sezonu valsts čempionvienība "Liepājas metalurgs 2" nespēja pārvarēt pusfinālu. Tā kā tās pretiniece "Ozolnieki"/"Monarch" atteicās no sērijas par trešo vietu, liepājnieki jau nopelnījuši bronzas godalgas.

Foto: sportacentrs.com

Komentāri