Motoklubs "Lāči" kļūst par slaveno "Elles eņģeļu" Latvijas nodaļu, Mixnews.lv

Motoklubs "Lāči" kļūst par slaveno "Elles eņģeļu" Latvijas nodaļu (5)

фото

Tehnika | 2013. gada 4. janvārī plkst. 15:56

Latvijas motociklistu klubs "Lāči" oficiāli kļuvis par pasaulslaveno "Elles eņģeļu" (Hell's Angels) Latvijas nodaļu, ziņo Latvijas Radio.

"Lāču" pievienošanos neviennozīmīgi vērtētajam motoklubam skaidroja ar plašākām ceļošanas iespējām un mājas sajūtu ikvienā pasaules malā.

Eiropas policijas birojs pagājušajā gada nogalē izplatīja informāciju par motociklistu bandu pieplūdumu Eiropā no tādām valstīm kā ASV, Kanāda un Austrālija. Eiropola ieskatā tas rada bažas par vardarbīgām bandu cīņām, kādas 90.gados piedzīvoja Skandināvija. Pēc tiesībsargājošās iestādes ziņām motociklistu bandas veido starptautiskus tīklus narkotiku, ieroču un cilvēku tirdzniecībā.

Latvijas Motoklubu asociācijas prezidents Aivars Freimanis ar iesauku Frīdis Eiropola izteikumus gan sauc par uzpūstu lietu.

Eiropola redzeslokā esošie "Elles eņģeļi" vēl pērn Latvijas motoklubu bija nosaukuši par perspektīvu starptautiskā tīkla dalībnieku, bet tagad pasludinājuši par Latvijas nodaļu. Frīdis par "Elles eņģeļiem" izsakās atturīgi un pauž, ka nejaucas kluba iekšējās lietās.

Daudzās valstīs tiesībsargājošās iestādes "Elles eņģeļus" saista ar organizēto noziedzību, bet Valsts policijai līdz šim brīdim nav ziņu par "Lāču" vai cita Latvijas motokluba kriminālām darbībām.

Jāpiebilst, ka "Hells Angels" ietilpstošā Latvijas motokluba "Lāči" pārstāvis iepriekš kategoriski noliedza biedru iesaisti pretlikumīgās darbībās.

Foto: nl.wikipedia.org, motorcycles.about.com

Komentāri 5
Realitātepirms 6 gadiem
Šijā rakstā ir HA melnā hronika pa visu pasauli, bet kāpēc salīdzinājumā nav ielikti policistu noziegumu hronika pa visu pasauli. Un ja šo nodarījumu dēļ būtu jāver ciet HA klubi, tad kas būtu jādara ar policistiem? Jāiznīcina???? Jo salīdzinājumā ar policistiem HA tiešām ir Enģeļi...
Realitātepirms 6 gadiem
Šijā rakstā ir HA melnā hronika pa visu pasauli, bet kāpēc salīdzinājumā nav ielikti policistu noziegumu hronika pa visu pasauli. Un ja šo nodarījumu dēļ būtu jāver ciet HA klubi, tad kas būtu jādara ar policistiem? Jāiznīcina???? Jo salīdzinājumā ar policistiem HA tiešām ir Enģeļi...
civēks kurš kaut ko saprot :pirms 6 gadiem
Raksts, kurš kārtējo reizi ir ar politisku nozīmi. Raksta uzdevums-sacelt ažiotāžu, ka Latvijā ienāk organizētā noziedzība caur baikeriem. Pēc tam,deputāti iesniegs likumprojektu par HA apkarošanu, kam būs nepieciešami kārtējie milijoni no nodokļu maksātāju naudas. Ja arī valsts gribētu aizliegt HA darbību valstī, viņiem tas nesagādātu grūtības, bet,tā kā tas ir ļoti labs bizness, viņi protams pret to cīnīsies....
Tauta atveriet acis!Tā ir kārtējā reize, kad valdība kaut kā aizsegā,tautai mēģinās izzagt naudu, bet Jūs tikmēr dedzīgi to atbalstīsiet! Reāli,pamēģiniet salīdzināt cik daudz noziegumu gada laikā pastrādā mūsu likumsargi un deputāti,salīdzinot ar baikeriem, redzēsiet, ka beikeriem nav pat izredzes konkurēt ar mūsu 100 galvenajiem valsts labvēļiem un pērējiem valsts sargiem...