Tuvojas rallijs "Alūksne 2013", Mixnews.lv

Tuvojas rallijs "Alūksne 2013"

фото

Tehnika | 2013. gada 6. janvārī plkst. 19:15

Ir sācies jaunais rallija gads un līdz sezonas pirmās sacensības, rallijsprinta un rallija „Alūksne 2013” startam 18.-19.janvārī atlikušas vairs tikai pāris nedēļas, raksta "aluksniesiem.lv"

„Alūksne 2013” būs gan Latvijas Republikas 2013.gada rallijsprinta čempionāta 1.posms, gan Igaunijas „E-Cup”kausa izcīņas 1.posms, gan rallija ”Alūksne 2013” kausa izcīņa individuālajā vērtējumā.

"Pieteikumu sarakstā bez Latvijas ekipāžām jau redzami arī igauņu, lietuviešu, ukraiņu un krievu sportistu uzvārdi. Iespējams, ka bez vairākām spēcīgām mūsu valsts ekipāžām skatītājus sagaida vēl dažs labs pārsteigums!" portālu informē rallijsprinta un rallija "Alūksne 2013" preses dienesta vadītāja Dace Janova. Sportistu un skatītāju ievērībai organizatori atgādina, ka rallijsprinta un rallija ieskaitēs startējošajām ekipāžām būs jāveic identiska distance. Pie tam, divi noslēdzošie sacensības ātrumposmi norisināsies tumsā, tādēļ sportistiem jau savlaicīgi jāparūpējas par nepieciešamo papildapgaismojumu savām automašīnām.

Lai palielinātu sportisko intrigu un cīņas sparu, tāpat kā pagājušajā gadā, vienas ass piedziņas ātrākajai ekipāžai rallija organizatori ar atbalstītāju palīdzību ir sarūpējuši naudas balvu 1000 eiro apmērā.

Sniega segas biezums Alūksnes puses ceļos, kas tiks izmantoti kā rallijsprinta un rallija ātrumposmi, bažas nerada - tieši otrādi, atkušņa nogludinātais segums garantēs interesantu sacīksti. Arī meteoroloģiskās prognozes solās būt ziemas rallijam labvēlīgas.

Rallija dokumentācija atrodama sacensību oficiālajā mājas lapā www.4rati.lv, kā arī www.autorally.lv. Tuvojoties rallijam, šeit tiks publicētas arī ātrumposmu kartes un apraksti.

Savukārt rallijs un rallijsprints “Sarma” Gulbenes un Apes novados norisināsies 23. un 24.februārī. “Sarma” Apes pilsētā un pagasta teritorijā norisināsies jau otro gadu.

Foto: autorally.lv

Komentāri