Interneta žurnāls Satori.lv piedāvā mobilo aplikāciju, Mixnews.lv

Interneta žurnāls Satori.lv piedāvā mobilo aplikāciju

фото

Tehnika | 2014. gada 3. janvārī plkst. 07:29

No 2014.gada 2.janvāra interneta žurnāls Satori piedāvā jaunu iespēju - lasīt to mobilajā aplikācijā, kas bez maksas lejupielādējama "AppStore" veikalā un lietojama uz iPhone telefoniem (pagaidu versijā to jau tagad var lietot arī uz iPad planšetēm, taču tām ar laiku tiks izveidots pielāgots risinājums).

Sadarbībā ar SIA "Happy Moments" ir tapusi aplikācija, kas sameklē jaunumus "Satori" interneta portālā un lejupielādē tos lasīšanai ērtākā brīdī un vietā, pielāgojot tekstu mobilā tālruņa ekrāna izmēriem un iespējām. Turpat ir iespējams lasīt un rakstīt komentārus, aplūkot kultūras notikumu kalendāru tuvākajām dienām, saglabājot ieinteresējušo šķirkli mobilā telefona plānotāja kalendārā, lai tas attiecīgajā dienā atgādinātu par notikumu.

"2014.gada laikā Satori plāno izveidot mobilo aplikāciju arī Android un Windows sistēmas telefoniem un planšetdatoriem, padarot "Satori" par ērtu ikdienas kultūras informācijas telpas sastāvdaļu." stāsta Satori.lv galvenais redaktors Ilmārs Šlāpins. Interneta žurnālu un mobilo aplikāciju Satori atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds un Latvijas Kultūras ministrija.

Komentāri