Lattelecom un MTG vienojušies par LNT un TV3 retranslēšanu virszemes televīzijā, Mixnews.lv

Lattelecom un MTG vienojušies par LNT un TV3 retranslēšanu virszemes televīzijā

фото

Tehnika | 2014. gada 2. janvārī plkst. 21:55

Telekomunikāciju uzņēmums "Lattelecom" un Skandināvijas mediju koncerns "Modern Times Group" (MTG) panākuši vienošanos par televīzijas kanālu LNT un TV3 retranslēšanu, ziņo Nozare.lv.

Kā ziņots, gada nogalē "Lattelecom" pavēstīja, ka nav skaidrības par LNT un TV3 pārraidīšanu virszemes maksas televīzijā, jo MTG esot paprasījusi tik augstu maksu, kādu "Lattelecom" nevarēja atļauties. Savukārt MTG līguma nenoslēgšanā vainoja "Lattlecom".

Kā ceturtdien atzina gan MTG, gan "Lattelecom" pārstāvji, vienošanās ir noslēgta un virszemes apraides skatītāji pilnā mērā varēs redzēt LNT un TV3. Sīkākas vienošanās detaļas netiek atklātas.

Pēc "Lattelecom" pārstāvja Toma Meisīša teiktā, vienošanās varētu būt noslēgta vismaz uz gadu. Viņš piebilda, ka virszemes maksas televīzijas skatītāji līdz nākamajam gadam var būt mierīgi, ka redzēs minētos kanālus.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka no šī gada 1.janvāra LNT un TV3 nav redzami bezmaksas virszemes apraidē. Kopš 1.janvāra tajā sākuši raidīt trīs jauni telekanāli - "Re:TV", "Rīga TV24" un "OTV".

Savukārt aģentūra LETA pārliecinājās, ka gada pirmajās dienās bezmaksas virszemes apraides televīzijas skatītāji var vērot krietni vairāk telekanālu, nekā ir paredzēts.

Lai gan no 1.janvāra bezmaksas apraidē ir jābūt sabiedriskās televīzijas kanāliem LTV1 un LTV7, kā arī "Re:TV", "Rīga TV24" un "OTV", bezmaksas apraidē pašlaik var skatīties LNT, TV3, TV3+, TV5, arī ārvalstu kanālus, piemēram, MTV, "Euronews" un citus.

Latvijas Valsts radio un televīzijas centra (LVRTC) sabiedrisko attiecību speciālists Arno Pjatkins informēja, ka LVRTC pārraida kanālus atbilstoši saņemtajiem signāliem un papildu kanālu raidīšana nav atkarīga no centra.

"Lattelecom" pārstāvis Toms Meisītis norādīja, ka papildu kanālu pieejamībai bezmaksas apraidē ir kādi tehniski iemesli. Tā esot īslaicīga aizķeršanās, kas tiks novērsta.

Komentāri