Internetā kļūst pieejami Apple jaunā gada plāni, Mixnews.lv

Internetā kļūst pieejami Apple jaunā gada plāni

фото

Tehnika | 2014. gada 6. janvārī plkst. 18:45

Internetā parādījusies "Apple" vadītāja Tima Kuka vēstule, kas adresēta korporācijas darbiniekiem. Tajā pieminēti jaunā 2014.gada plāni, raksta ārvalstu mediji.

Lielā dokumentu daļā ir aprakstītas inovācijas, ko "Apple" prezentēja 2013.gadā, tomēr Tims Kuks aprakstījis arī 2014.gada plānus.

"Jau šobrīd 2014.gadam ir daudz plānu, ieskaitot vairākus grandiozus projektus, kuri, kā mums liekas, pircēju vidū kļūs ļoti populāri," teikts dokumentā.

Par kādiem projektiem ir runa, "Apple" vadītājs neprecīzēja, savukārt mediji noteikuši prognozējamākās inovācijas, kas var tikt realizētas šogad.

Tostarp „gudrais pulkstenis” "iWatch", kas būtībā ir mazs dators. Ziņas par to, ka „Apple” strādā pie "iWatch" projekta, parādījās jau 2013.gada sākumā. Eksperti, izvērtējot "Apple" pēdējo mēnešu darbību, paredz, ka "iWatch" prezentācija gaidāma tuvā nākotnē. Tāpat paredzams, ka 2014.gadā „Apple” prezentēs jaunus "iPhone" un "iPad" modeļus, taču šogad analītiķi sagaida jaunus radošus risinājumus, piemēram, lielākus ekrāna izmērus.

Vēl tiek prognozēts, ka 2014.gadā beidzot tiks prezentēts "Apple" televizors. Sarunas par to ilgst jau desmit gadus, taču pagaidām kompānija prezentējusi tikai multimediālu atskaņotāju "Apple TV".

Komentāri