Britu policijas superauto: McLaren līdz 60 j/h ieskrienas trīs sekundēs, Mixnews.lv

Britu policijas superauto: McLaren līdz 60 j/h ieskrienas trīs sekundēs

фото

Tehnika | 2014. gada 12. janvārī plkst. 22:13

Aizvadītajā nedēļas nogalē Lielbritānijas policija iepazīstināja ar savu jaunāko un ātrāko automašīnu - 240 000 mārciņu vērto "McLaren", kas ātrumu 60 jūdzes stundā spēj uzņemt mazāk nekā trīs sekundēs, raksta ārvalstu mediji.

Speciāli pielāgotais divvietīgais auto tika prezentēts Birmingemas auto izstādē aizvadītajā nedēļas nogalē.

Kaut arī arī mašīna nav piemērota ikdienas patrulēšanai, tomēr Midlendas Centrālās Autogrupas pārstāvji cer, ka tā palīdzēs "nojaukt barjeras starp policiju un autobraucējiem," raksta "dailymail.co.uk".

"Ikviens, kas ierauga "McLaren", vēlas pienākt un parunāties, tas ir lielisks veids, kā uzsākt sarunas starp policiju un sabiedrību, nerakstot soda kvītis. Mašīna palīdz "lauzt ledu" un sniedz iespēju runāt par drošību, īpaši par ātruma pārsniegšanu," uzskata Anguss Nairns.

""McLaren" ir jaudīgs auto, kas spēj sasniegt ātrumu vairāk nekā 200 jūdzes stundā, taču tas nav praktisks - tam nav bagāžas nodalījuma un nepieciešama plaša vieta, lai apstāstos," stāsta Nairns.

Vietējais "McLaren" dīleris atklāj, ka kopš 2011.gada ir pārdoti vairāk nekā simts mašīnas, turklāt pircēji ir bijuši visai dažādi, sākot ar uzņēmumu vadītājiem un beidzot ar futbolistiem. "Mēs priecājamies palīdzēt policijai," saka pārdošanas direktors Deivids Tibets.

Jāpiebilst, ka ASV ar šādu mašīnu braukājot arī britu futbola zvaigzne Deivids Bekhems.

Komentāri