Tata Motors prezentē pasaulē lētākās automašīnas jaunāko modeli, Mixnews.lv

Tata Motors prezentē pasaulē lētākās automašīnas jaunāko modeli

фото

Tehnika | 2014. gada 13. janvārī plkst. 16:33

Indijas autobūves kompānija "Tata Motors Ltd.", kas 2009.gadā tirgū laida pasaulē lētāko automašīnu "Tata Nano", pirmdien prezentējusi jaunu, nedaudz dārgāku modeli, kas aprīkots ar stūres pastiprinātāju, informē LETA-AFP.

Jaunākā modeļa, kura nosaukums ir "Nano Twist", mērķauditorija ir gados jauni autovadītāji, norāda uzņēmums.

Tas aprīkots ar stūres pastiprinātāju un sistēmu, kas nodrošina iespēju automašīnas durvis atslēgt bez atslēgas, kā arī tam ir četru skaļruņu mūzikas sistēma ar bezvadu tehnoloģiju un augstāks klīrenss grūti izbraucamiem ceļiem.

Kad "Tata Motors" 2009.gadā tirgū laida "Tata Nano", analītiķi vēstīja, ka šis automobilis revolucionizēs to, kā miljoniem indiešu pārvietojas pa ceļiem. Taču pēc vājiem pārdošanas apjoma rezultātiem pēdējos gados kļuvis skaidrs, ka tieši automašīnas zemā cena radījusi pretēju efektu, jo indieši nevēlas iegādāties automobili, kas nodēvēts par pasaulē lētāko.

Šī iemesla dēļ "Tata Motors" nolēmusi repozicionēt šo automašīnu tirgū, tai pievienojot papildu aprīkojumu un padarot to stilīgāku. Decembrī uzņēmums pārdeva vien 554 "Tata Nano" automašīnas, kas ir par 75% mazāk nekā pirms gada. "Nano Twist" tiks piedāvāts par 236 000 rūpiju (2796 eiro), bet bāzes modelis maksās aptuveni 150 000 rūpiju (1766 eiro).

Komentāri