Mobilly turpina pārrunas ar Rīgas satiksmi, Mixnews.lv

Mobilly turpina pārrunas ar Rīgas satiksmi

фото

Tehnika | 2014. gada 13. janvārī plkst. 16:51

Autostāvvietu pakalpojumu apmaksas sistēmas uzturētājs "Mobilly" patlaban veicot juridiskas pārrunas ar "Rīgas satiksmi", biznesa portālam "Nozare.lv" paziņoja "Mobilly" direktors Kārlis Andersons.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka pērnā gada decembra sākumā sociālajos tīklos publiskotajā vēstulē, ko "Rīgas satiksmes" vārdā nosūtījis jaunveidotais uzņēmums "SMSRīga", tika norādīts, ka no 2014.gada 1.jūnija "Rīgas satiksme" pārtrauks sadarbību ar SIA "CityCredit" jeb "Mobilly". Vēstulē arī minēts, ka jaunā sistēma samazinās izmaksas par SMS atbildēm, nodrošinās pēcapmaksu un sistēmu regulāri auditēs starptautiska kompānija.

Lai noskaidrotu radušās situācijas būtību, viens no "Mobilly" īpašniekiem Normunds Bergs centās sarunāt tikšanos ar galvaspilsētas mēru Nilu Ušakovu, uz ko viņam tika atbildēts, ka sarunām būtu jānotiek starp iesaistītajiem uzņēmumiem, un tikšanās tika atteikta.

Par radušos situāciju ieinteresējās arī ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts un izteicās, ka Rīgas domei uzņēmējdarbībā nebūtu jājaucas. Līdzīgu nosodījumu izteica arī Latvijas informācijas tehnoloģiju un telekomunikāciju asociācijas (LIKTA) prezidente Signe Bāliņa.

Jau ziņots, ka 2013.gada nogalē Konkurences padome (KP) par konkurences kavēšanu piesprieda 3237 eiro lielu sodu Rīgas sabiedriskā transporta e-talonu sistēmas uzturētājam SIA "Transporta telemātikas sistēmas", kas, kā iepriekš vēstīja LTV raidījums "De facto", ir interneta domēna "SMSRīga" lietotājs.

Lietas izpēti KP uzsāka pēc SIA "Nordeka serviss" iesnieguma - SIA "Transporta telemātikas sistēmas" rīcības rezultātā tika ievērojami vājinātas šī uzņēmuma iespējas veiksmīgi darboties jaunākās paaudzes kases aparātu tirdzniecības un apkalpošanas jomā.

Komentāri