Bojā gājis Tata Motors izpilddirektors, Mixnews.lv

Bojā gājis Tata Motors izpilddirektors

фото

Tehnika | 2014. gada 27. janvārī plkst. 16:10

Indijas lielākās autobūves kompānijas "Tata Motors Ltd." izpilddirektors Karls Slims, kurš Taizemē bija ieradies uz valdes sanāksmi, svētdienas rītā gājis bojā, paziņojis uzņēmums, ziņo LETA-BBC/AFP.

Kompānija "ar nožēlu paziņo par Slima kunga pāragro un traģisko bojāeju," teikts "Tata Motors" izplatītajā ziņojumā.

Taizemes policija pirmdien paziņoja, ka Slims gājis bojā pēc kritiena no Bangkokas viesnīcas 22.stāva un tā viņa istabā atradusi, pēc viņu domām, pašnāvības vēstuli.

"Sākotnēji mēs varam vien pieņemt, ka viņš izdarīja pašnāvību," vēsta policija.

Notikuma vietā atrastā vēstule nosūtīta ekspertīzei, lai noteiktu, vai to rakstījis Slims. Policija uzskata, ka viņa nāves brīdī istabā atradusies arī viņa sieva, taču viņa ir pārāk šokēta, lai pirmdien spētu atbildēt uz jautājumiem.

Slima ķermeni uz ceturtā stāva balkona atraduši piecu zvaigžņu viesnīcas darbinieki.

51 gadus vecais Slims bijis "Tata Motors" izpilddirektors kopš pievienošanās kompānijai 2012.gadā. Viņš vadījis uzņēmuma darbību Indijā un starptautiskajos tirgos, izņemot "Jaguar" un "Land Rover" biznesus.

Lai arī "Jaguar Land Rover" struktūrvienības darbība bijusi veiksmīga, pārējā "Tata Motors" grupa saskārusies ar dažādām grūtībām. Slims uzņēmumam ticis piesaistīts, lai palīdzētu restrukturizēt ražošanas, tirdzniecības un izplatīšanas darbības, kā arī izstrādāt pasaulē lētāko automašīnu "Tata Nano" un jaunas paaudzes dzinējus.

Kā ziņots, "Tata Motors" Lielbritānijas autoražotājus "Jaguar" un "Land Rover" par 2,3 miljardiem dolāru 2008.gada jūnijā iegādājās no ASV autobūves koncerna "Ford Motor Co.".

Komentāri