ASV sakaru kompānija: SAF Tehnika antenas var aizstāt optiku, Mixnews.lv

ASV sakaru kompānija: SAF Tehnika antenas var aizstāt optiku

фото

Tehnika | 2014. gada 28. janvārī plkst. 17:45

ASV sakaru kompānija "Alpha Omega Wireless" sākusi uzstādīt Latvijas sakaru elektronikas uzņēmuma "SAF Tehnika" (SAF) izstrādāto mikroviļņu virzienantenas sistēmu "Integra", teikts "Alpha Omega Wireless" mājaslapā, ziņo Nozare.lv.

"SAF Integra" mikroviļņu virzienantenu datu caurlaidība sasniedz līdz pat vienam gigabitu sekundē, tādēļ nereti tās spēj aizstāt pat optiskās šķiedras datu savienojumus. To apstiprina arī "Alpha Omega Wireless" prezidents Džo Vargo, piebilstot, ka, ja varētu, tad savā infrastruktūrā izmantotu tikai šīs iekārtas.

"Esmu ārkārtīgi priecīgs par "SAF Tehnika" jauno "Integra" platformu. Pēdējo sešu gadu laikā saviem klientiem esam ieteikuši un uzstādījuši simtiem SAF radioiekārtu. No visām licencētajām iekārtām problēmas ir bijušas ar mazāk nekā 1% no visām instalācijām," latviešu uzņēmējus slavē Vargo, piebilstot, ka visas ķibeles norakstāmas uz bojājumiem, kas radušies piegādes laikā. Bojātās iekārtas "SAF Tehnika" savlaicīgi esot nomainījusi.

Pirmoreiz Vargo ar "SAF Integra" esot iepazinies 2013. gada septembrī Rīgā un jau tad esot sapratis, ka produkts izdevies īpaši veiksmīgs. "Alpha Omega Wireless" esot bijusi vajadzība pēc pārraides iekārtas, kas spētu nodrošināt augstāku caurlaidību licencētajās frekvencēs, un "SAF Integra" esot atbildis tieši šīm prasībām.

"Nozarē valda jauni standarti, prasības pēc augstākas kapacitātes un zemākas cenas, un SAF tam ir labs risinājums. "Integra" būs tikai pirmā stadija jaunā produktu līnijā, kas piedāvās teicami ērtu uzstādīšanu un lielisku veiktspēju par ļoti pievilcīgu cenu," norāda SAF izpilddirektors un valdes loceklis Normunds Bergs.

"SAF Tehnika" dibināta 1999.gadā un ir publiska akciju sabiedrība, kuras akcijas tiek kotētas "NASDAQ OMX Riga" biržā un kas nodarbojas ar digitālas mikroviļņu radio aparatūras izstrādi, ražošanu un izplatīšanu. "SAF Tehnikas" ražotie produkti nodrošina bezvadu telekomunikāciju risinājumus digitālai balss un datu pārraidei.

Lielākie uzņēmuma akcionāri ir Didzis Liepkalns (17,05%), Andrejs Grišāns (10,03%), Normunds Bergs (9,74% tiešajā īpašumā un 5,27% pastarpināti), Juris Ziema (8,71%) un Vents Lācars (6,08%). Pārējiem akcionāriem pieder mazāk par 5% uzņēmuma kapitāldaļu.

Jau ziņots, ka "SAF Tehnika" grupas konsolidētais neto apgrozījums 2012./2013.finanšu gadā bija 9,38 miljoni latu, kas ir par 3% mazāk salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu. "SAF Tehnikas" grupas auditētais konsolidētais 2012./2013.finanšu gada neto rezultāts bija zaudējumi 30 000 latu apmērā. "SAF Tehnika" mātessabiedrības auditētais 2012./2013.finanšu gada rezultāts bija zaudējumi15 000 latu apmērā.

"SAF Tehnikas" finanšu gads ilgst no 1.jūlija līdz nākamā gada 30.jūnijam.

"SAF Tehnika" grupas 2013./2014.finanšu gada pirmā ceturkšņa neauditētais neto apgrozījums bija 2,34 miljoni latu, kas ir par 25% vairāk nekā pagājušā finanšu gada pirmajā ceturksnī un par 9% vairāk nekā iepriekšējā ceturksnī - 2012./2013.finanšu gada ceturtajā ceturksnī. 2013./2014.finanšu gada pirmo ceturksni grupa noslēdza ar 91 000 latu peļņu, kas ir palielinājums par 212 000 latu, salīdzinot ar iepriekšējā finanšu gada attiecīgo ceturksni.

Foto: no vietnes aowireless.com

Komentāri