Twitter pērn cietis teju 650 miljonu dolāru zaudējumus, Mixnews.lv

Twitter pērn cietis teju 650 miljonu dolāru zaudējumus

фото

Tehnika | 2014. gada 6. februārī plkst. 14:52

Mikroblogošanas vietne "Twitter" pērn strādājusi ar 645 miljonu dolāru (476,2 miljonu eiro) tīrajiem zaudējumiem - vien trīs mēnešus pēc debijas akciju biržā, ziņo LETA-BBC.

Šie zaudējumi saskan ar analītiķu iepriekš izteiktajām prognozēm, taču viņi atzinīgi novērtējuši uzņēmuma apgrozījumu, kas pagājušajā gadā palielinājies par 110% - līdz 665 miljoniem dolāru (491,02 miljoniem eiro).

Lielāku satraukumu investoriem gan radījušas ziņas, ka "Twitter" lietotāju pieauguma temps piedzīvo palēnināšanos.

Pērnā gada ceturtajā ceturksnī vietnes ikmēneša lietotāju skaits vidēji veidoja 241 miljonu, kas ir vien par 3,8% vairāk nekā iepriekšējā ceturksnī. Tādējādi lietotāju skaits pieaudzis krietni lēnākā tempā par pērnā gada sākumā reģistrēto izaugsmi 10% apmērā.

Turklāt tvitera laika joslas skatījumi sarukuši par gandrīz 7%, norādot uz to, ka lietotāji savus ierakstus atjauno aizvien retāk.

"Twitter" arī pavēstīja, ka pērnā gada ceturto ceturksni kompānija noslēgusi ar 511 miljonu dolāru tīrajiem zaudējumiem, bet apgrozījums vairāk nekā dubultojies - līdz 243 miljoniem dolāru.

"Twitter" novembrī īstenoja veiksmīgu debiju Ņujorkas fondu biržā, realizējot akciju sākotnējo publisko piedāvājumu (IPO). Kopš šīs debijas kompānijas akciju vērtība vairāk nekā dubultojusies.

Komentāri