Lattelecom ievieš jaunu televīzijas standartu, Mixnews.lv

Lattelecom ievieš jaunu televīzijas standartu

фото

Tehnika | 2014. gada 10. februārī plkst. 18:52

Aicinot atteikties no pirātisko filmu lejupielādes, Lattelecom ievieš Latvijā vēl nebijušu televīzijas standartu. Turpmāk ikviens Lattelecom Interaktīvās TV skatītājs līdz ar pamata paku saņems ne vien ierastos televīzijas pakalpojumus, bet arī bezmaksas pieeju 60 pasaulē iecienītām filmām, multfilmām, koncertiem, televīzijas šoviem, kas ik mēnesi tiks atjaunoti.

"Digitālajā laikmetā esam pieraduši visu saņemt uzreiz un bez maksas, bieži nemaz neiedomājoties, ka mūsu rīcība kādam nodara kaitējumu vai pat atrodas ārpus likumiskajām robežām. Pirmie TV pakalpojumu sniedzēju vidū mēs piedāvājam legālu iespēju bez maksas baudīt labākos kino darbus," stāsta Lattelecom televīzijas biznesa daļas direktore Inga Alika.

TV satura piedāvājumā ir gan 2013. gada Latvijas aktuālākā notikuma – Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku – koncertieraksti, gan multfilmas un filmas bērniem, dokumentālie raidījumi, filmas no komēdiju, spriedzes, romantikas, drāmas un fantastikas žanriem, 3D un HD filmas, kā arī emocionāli krāšņi mūzikas koncertieraksti.

Kino piedāvājumā ir gan iepriekšējā gada filmas, piemēram, "RED Aģenti 2" (RED 2), "Trakais pirmais gads" (I Give It A Year), "Uzņemšana" (Admission), gan kritiķu atzītās un nu jau par klasiku kļuvušās filmas ar iecienītākajiem aktieriem, piemēram, "Melanholija" (Melancholia), "300 spartieši" (300) "Mākoņu atlants" (Cloud Atlas) un daudzas citas.

Filmas būs pieejamas Interaktīvās televīzijas video nomā, sadaļā "Mēneša filmas", un katru mēnesi daļu filmu nomainīs jauns piedāvājums. Lattelecom televīzijas pakalpojumus piedāvā kopš 2007. gada, kad ienāca tirgū ar joprojām progresīvāko televīzijas pakalpojumu – Interaktīvo televīziju.

Lattelecom šobrīd piedāvā trīs televīzijas platformas – Interaktīvo televīziju (signāls līdz televizoram tiek piegādāts pa interneta vadu), Virszemes televīziju (signāls līdz televizoram tiek piegādāts pa gaisu un tiek uztverts ar antenu) un Interneta televīziju "www.lattelecom.tv" (televīziju var skatīties, izmantojot jebkuru interneta pārlūku).

Komentāri