Latvijas tirgū pieejams jaunais un jaudīgais Mac Pro, Mixnews.lv

Latvijas tirgū pieejams jaunais un jaudīgais Mac Pro

фото

Tehnika | 2014. gada 23. februārī plkst. 15:48

Kopš šī gada sākuma Latvijā pieejams Apple ultra jaudrīgais "Mac Pro", informē produkcijas Apple oficiālais izplatītājs Baltijas valstīs "AVAD Baltic".

"Mac Pro" datoru sērija, kas radīta ar gandrīz episku vērienu, lai apmierinātu jebkura lietotāja visaugstākās prasības un nodrošinātu iespēju maksimāli veiksmīgi realizēt vispārdrošākos virtuālās pasaules projektus. Jaunais "Mac Pro" ir radījis būtisku izrāvienu grafisko datu apstrādes nozarē un tā jauda paver ceļu uz vēl nebijušu iespēju klāstu.

"Mac Pro" ir risinājums biznesam, kas arī lieliski iederēsies jebkura mājokļa interjerā un padarīs krāšņāku katra lietotāja dzīvi. "Mac Pro" šoreiz radikāli atšķiras no kompānijas Apple iepriekš radīto produktu klāsta un met izaicinājumu visai šīs datoru sērijas lietotāju paaudzei. To varētu raksturot ar frāzi: "Ir dzimis jauns spēks, spēks kurš rada un vieno!"

Lai nodrošinātu teicamu grafiku un vizuālo datu apstrādi, "Mac Pro" ir apbruņojies ar diviem grafiskajiem procesoriem, "PCLe" zibatmiņu un nepārspējamiem "Thunderbolt 2" savienojumiem, kā arī ar zibens ātru atmiņu un 4k video apstrādes iespējām.

"Mac Pro" procesoru jauda ir salīdzināma ar F-1 bolīta spēku, ko nodrošina jaunākās paaudzes "Intel Xeon E5" procesori ar 4, 6, 8, vai 12 kodoliem. Būtībā šī ir garantija, ka tiks izpildītas visas lietotājam nepieciešamās datu apstrādes operācijas bez mazākās aiztures. Par procesoru atbalstu rūpējas arī L3 tipa kešatmiņa, kuras apjoms ir līdz 30 MB.

Savukārt, par lielisko attēlu un grafisko vidi rūpējas divi AMD FirePro grafiskie procesori un katrs no tiem ir pieejami ar 2, 3 vai 6GB atmiņu. Šo procesoru radītā jauda ir pilnīgi pietiekoša, lai lietotājs varētu vienlaicīgi montēt pilnas izšķirtspējas 4K video, vienlaikus fona režīmā nodrošinot video apstrādi un pieslēgtu līdz pat trim 4K augstas izšķirtspējas displejiem. Izmantojot Thunderbolt 2, pie jaunā Mac Pro var pieslēgt līdz pat sešiem displejiem, nodrošinot visu nepieciešamo operatīvam darbam.

Datu glabāšana tiek nodrošināta izmantojot PVLe tipa zibatmiņu, kura ir pat 2.4 reizes ātrākā par visātrāko SATA cieto disku. Šis datu glabāšanas veids nodrošina visātrāko piekļuvi informācijai, kā arī kopējo datu glabāšanas apjomu līdz 1TB.

Mac Pro – tas ir arī patīkams klusums, kurš stimulē radošu darbu, jo tā mazajā korpusā ir arī paslēpts viss nepieciešamais procesoru un komponenšu dzesēšanai. Šo darbu nodrošina vienots termālais bloks ar īpaši izstrādātu ventilatoru sistēmu, kura gaisa padevi gūst no korpusa apakšējās daļas.

Lai nodrošinātu lietotājam iespēju pieslēgt visdažādākās iekārtas, Mac Pro ir aprīkots ar četrām USB3 ieejām, ar sešām Thunderbolt 2 ligzdām, kā arī HDMI izeju. Kas svarīgi - jaunais Mac Pro ir parūpējies arī par tiem, kuri nodarbojas ar skaņas apstrādi un tam ir gan analogā, gan digitālā skaņas signāla izeja. Savukārt, lai nodrošinātu saziņu ar ārpasauli, Mac Pro ir nodrošinājies ar 1GB Ethernet savienojumu, kā arī jaunākās paaudzes bezvadu Wi-Fi 8-0.11ac komponenti.

Kas ir īpaši svarīgi profesionāļiem - visas Mac Pro komponentes ir nomaināmas, kā rezultātā Jūs variet savā rīcībā iegūt ilglaicīgu risinājumu, kurš palīdzēs Jums visās dzīves situācijās.

Šobrīd Mac Pro standarta konfigurācijā (modelis EM253, ar četru kodolu Intel Xeon procesoru, 12GB atmiņu un 256GB PCLe flash atmiņu, Dual AMD Fire Pro D300 grafisko procesoru) maksā 3086 EUR, savukārt ar palielinātu jaudu (modelis MD878, ar sešu kodolu Indel Xeon procesoru, 16GB atmiņu, Dual AMD Fire Pro D500 grafisko procesoru) maksā 4096 EUR. Atkarībā no lietotāja vēlmēm konfigurācijas jauda var tikt palielināta līdz nepieciešamai kapacitātei.

Komentāri