Draugiem.lv turpmāk vadīs Kaspars Driķis, Mixnews.lv

Draugiem.lv turpmāk vadīs Kaspars Driķis

фото

Tehnika | 2014. gada 26. februārī plkst. 12:15

Portāla "Draugiem.lv" direktora amatā darbu sāks Kaspars Driķis, nomainot ilggadējo vadītāju Agnesi Zērni, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja "Draugiem.lv" pārstāvis Jānis Palkavnieks.

Zērne portālu "Draugiem.lv" vadīja sešus gadus. Savus nākotnes plānus Zērne pagaidām vēl neatklāj, zināms vien, ka tie saistīti ar jauniem izaicinājumiem Barselonā.

"Tas noteikti ir Zērnes vadītās komandas nopelns, ka Latvija joprojām ir vienīgā valsts Eiropā, kur vietējais sociālais medijs "Draugiem.lv" ir absolūts līderis un pārspēj jebkuru starptautisko milzi. Agnese portāla vadību pārņēma brīdī, kad valstī sākās krīze un daudziem medijiem sākās cīņa par izdzīvošanu. "Draugiem.lv" taupības nolūkos neatlaida nevienu darbinieku un arī algas saglabāja pirmskrīzes līmenī," norāda "Draugiem.lv" līdzīpašnieks Agris Tamanis.

"Mēs domājam par jauniem tirgiem, cenšamies "uztaustīt" jaunus biznesa virzienus un esmu drošs, ka Agnesei būs nozīmīga loma šajā procesā," rezumē Tamanis.

Driķis iepriekš vadīja starptautiska interneta izpētes uzņēmuma "Gemius" Latvijas filiāli un viņu industrijā pazīst kā augsta līmeņa speciālistu digitālajā mārketingā un citos interneta biznesa virzienos.

"Draugiem.lv" ir Latvijā radīts sociālais medijs ar vairāk kā 1,2 miljonu reģistrētu lietotāju skaitu. Desmit gadu laikā sociālā medija paspārnē radušies 12 interneta tehnoloģiju un iekārtu ražošanas projekti, no kuriem vairāki izauguši par patstāvīgiem starptautiskiem uzņēmumiem. "Draugiem.lv" grupā kopumā strādā vairāk kā 100 darbinieku. Šā gada martā portāls "Draugiem.lv" atzīmē savu desmito jubileju.

"Draugiem.lv" grupas apgrozījums 2012.gadā bija 14,2 miljoni eiro un tika gūta 798 094 eiro peļņa, liecina informācija kompānijas mājaslapā.

Komentāri