Jaunākās paaudzes "iPhone", iespējams, prezentēs rudenī, Mixnews.lv

Jaunākās paaudzes "iPhone", iespējams, prezentēs rudenī

фото

Tehnika | 2014. gada 28. martā plkst. 10:09

ASV informācijas tehnoloģiju gigants "Apple Inc." jaunāko viedtelefona "iPhone" modeli tirgū laidīs septembrī, ierīcē piedāvājot augstāku izšķirtspēju un lielāku ekrānu, atsaucoties uz Japānas biznesa laikrakstu "Nikkei", ziņo LETA-AFP.

Jaunais tālrunis, kura nosaukums, visticamāk, būs "iPhone 6", tiks piedāvāts divās versijās - ar 4,7 collu un 5,5 collu ekrāniem, abiem esot lielākiem par pašreizēji pieejamiem četru collu paneļiem, norāda laikraksts.

"Nikkei" raksta, ka "Apple" augstākas izšķirtspējas šķidro kristālu ekrānus pasūtījusi no Japānas elektronikas gigantiem "Sharp" un "Japan Display", kā arī no Dienvidkorejas "LG Display".

Laikraksts šādu informāciju publiskojis pēc tam, kad Taivānas izdevums "Commercial Times" pagājušajā mēnesī pavēstīja, ka uzņēmums "Taiwan Semiconductor Manufacturing Co." sācis ražot mikroshēmas nākamās paaudzes "iPhone" modeļiem.

Šīs ziņas radīja spekulācijas, ka "Apple" samazina savu detaļu piegāžu atkarību no Dienvidkorejas giganta "Samsung", kas vienlaikus ir tā lielākais konkurents mobilo telefonu tirgū.

Komentāri