Rīgā plāno veidot elektrovelosipēdu nomu (VIDEO), Mixnews.lv

Rīgā plāno veidot elektrovelosipēdu nomu (VIDEO)

фото

Tehnika | 2014. gada 2. aprīlī plkst. 09:30

SIA "Hanzas moto" sadarbībā ar SIA "Blue Shock Taxi" iecerējuši vasarā galvaspilsētā izveidot SIA "Blue Shock Bike" elektrodivriteņu nomu. "Blue Shock Bike" zīmols izveidots 2012.gadā, atklājot pirmo specializēto elektrovelosipēdu servisa centru un elektrodivriteņu nomu Liepājā, kas šogad darbosies jau trešo sezonu.

"Blue Shock Taxi" valdes loceklis Neils Kalniņš norāda, ka pagājušajā gadā Liepājā izstrādātie "BSB One" pilsētas un sporta tipa elektrodivriteņi jau ir pierādījuši savas priekšrocības - tie ir ātri, videi draudzīgi, un, pārvietojoties ar pilnu akumulatoru, ar tiem iespējams mērot līdz pat 60 kilometru garu distanci, raksta LETA.

Īpašie pēc SIA "Hanzas moto" pasūtījuma Liepājā saražotie "Blue Shock Bike" elektrodivriteņi visiem interesentiem šovasar būs pieejami nomai Rīgā un arī citur Latvijā. Tie ir piemēroti dažādām vajadzībām, lai nodrošinātu klientiem patīkamu, videi draudzīgu braucienu gan pilsētā, gan ārpus tās.

"One Sport" tipa elektrodivriteņi būs piemēroti tiem, kuriem patīk dinamiska braukšana un izbraucieni gan pilsētā, gan ārpus tās, "One City" tipa elektrodivriteņus varēs izvēlēties tie, kuriem patīk eleganti un ar stilu pārvietoties pilsētā vai doties uz Jūrmalu, savukārt "One Fold" elektrodivritenis ir saliekams, un to ir ērti paņemt līdzi ceļojumā, ieliekot automašīnas bagāžniekā.

фото

Kalniņš norāda, ka elektrovelosipēdi šovasar Rīgā varētu būt īpaši aktuāli tāpēc, ka šovasar notiks plaši ielu remontdarbi, tostarp Salu tilta remonts. Tilts jūlijā tiks daļēji slēgts satiksmei līdz pat 2015.gadam, tādējādi radot neērtības satiksmes dalībniekiem.

Komentāri