Pieci pasaulē dārgākie televizori (FOTO), Mixnews.lv

Pieci pasaulē dārgākie televizori (FOTO)

фото

Tehnika | 2014. gada 9. aprīlī plkst. 10:06

Televizors ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa. Vairums cilvēku, šo bildīšu kasti iegādājas par visai pieņemamu cenu, tomēr atrodas arī tādi, kas meklē pašu dārgāko un ekstravagantāko. Piedāvājam apskatīt pasaulē dārgākos televizorus.

B&O BeoVision 4 Plasma TV

  • Cena - 111 000 ASV dolāri

Kaut šis modelis jau sen ir civilizētu valstu veikalu plauktos, televizors izceļas starp visiem saviem "brāļiem". Tā ekrāna diametrs ir 103 collas un tam ir tikai Full HD attēla izšķirtspēja.

фото

Kāpēc tik dārgi? "The B&O BeoVision 4 Plasma TV" dienasgaismu ieraudzīja 2009.gadā un tolaik, bija viens no lielākajiem un modernākajiem televizoriem.

фото

Komplektā ar TV nāk kvalitatīva akustika, speciāls paliknis, kas ļauj regulēt televizora uzstādīšanas leņķi. Arī tagad, daudziem bagātniekiem varētu patikt televizora interesantais dizains. Savukārt, tiem, kas meklē mūsdienīgus risinājumus, jālūkojas pēc cita televizora modeļa.

фото

фото

Samsung Ultra High Definition

  • Cena - 150 000 ASV dolāri

Ja kādam 103 collas šķiet maz, tad ir vērts palūkoties uz pasaules lielāko televizoru "Samsung Ultra High Definition", kura ekrāns ir 110 collas. Šis monstrs saules gaismu ieraudzīja 2013.gadā. Ekrāna izširtspēja ir 4K, jeb četras reizes vairāk nekā parastam televizoram. Gabarīti - 2,6m uz 1,8m.

Šo lielisko TV var iegādāties par 150 000 ASV dorāru. Par aptuveni tādu pašu summu var nopirkt - S klases "Mercedes Benz" vai "Porsche Cayman". Televizors ir lielākais pieejamais UHD modelis.

фото

фото

Panasonic TH-152UX1 Plasma TV

  • Cena - 500 000 ASV dolāru

Modelis uzskatāms par novecojušu, taču tā ekrāns ir 152 collas. Attēls ir ļoti kvalitatīvs - izšķirtspēja 4K x 2K. Modelis pircējiem tapa pieejams pirms četriem gadiem, un bija gigants salīdzinājumā ar līdzās stāvošu cilvēku.

фото

фото

C-SEED Entertainment systems

  • Cena - 687 000 Asv dolāru

Televizors ir tik liels, kadzīvoklī nekādi neietilps. Šis, 201 collu, TV paredzēts, lai filmas skatītos uz ielas.

фото

Milzenis stāv uz "kājas", pa kuru nepieciešamības gadījumā, var nolaist ekrānu šahtā, kas paslēpj to no ziņkārīgiem kaimiņu skatieniem. Viss process notiek 40 sekunžu laikā.

фото

Dizainu radījusi studija "Porsche Design". TV vadības pultī iestrādāta sistēma, kas atpazīst pirkstu nospiedumu, - tā tiek novērsta nesankcionēta piekļuve milzu televizoram.

TV atbalsta piekļuvi ekrānam ar smartfonu vai spēļu konsoli. Smalkas ekrāns ir ūdensdrošs un apgreidots ar jaudīgu akustiku.

Stuart Hughes PrestigeHD Supreme Rose Edition

  • Cena - 2,25 miljoni ASV dolāru

Pirmajā vietā ierindojas nepavisam pieticīga izmēra televizors, kura cena ir vairāk nekā 2 miljoni ASV dolāru. Tas ir dārgākais televizors pasaulē un viennozīmīgi domāts stila cienītājiem. TV diognāle ir 55 collas.

Korpuss veidots no dārgmetālu inkrustācijām: zelta, briljantiem, platīna u.c. Materiālos izmantoti 28 kilogrami zelta, 72 briljanti u krokodila āda.

фото

Ekstras dizainers ir Stuarts Hjūzs, kurš arī veidojis pasaules dārgāko telefonu dizainus. Televizoru ražo kompānija "PrestigeHD"

фото

Foto: Ražotāju publicitātes foto

Komentāri