Amerikā atrasts veids, kā noturēt sievieti virtuvē (VIDEO), Mixnews.lv

Amerikā atrasts veids, kā noturēt sievieti virtuvē (VIDEO)

фото

Tehnika | 2014. gada 9. aprīlī plkst. 11:14

Līdz 2020.gadam virtuves galdos būs iemontētas visas nepieciešamās funkcijas - plīts un planšetdators. Galda virsmā iebūvēts sildelements, jeb plīts virsma. Brīnumgalds spēj internetā meklēt laika ziņas, receptes, "Pinterest" padomus, postēt fotogrāfijas "Facebook" vietnē.

Elektrotehnikas izstādē "CES 2014" kompānija "Whirpool" plašākai publikai demonstrēja savu jauno, interaktīvo virtuves galda virsmu.

фото

Kaut arī šī "Whirpool" koncepcija, pagaidām, ir nereāla, tā tiek saukta par "2020.gada virtuvi", kuru plānots papildināt ar brīvroku sistēmu un sensoru ekrāniem.

Virtuve radīta, lai tā apvienotu sevī visas mājsaimniecības tehnoloģijas vienā ierīcē un padarītu ēdiena gatavošanu maksimālu patīkamu.

Kā norāda interaktīvā galda radītāji, ēdiena gatavošana un raciona plānošana aizņems mazāk laika, līdz ar to, ģimenei būs vairāk brīvā laika, ko pavadīt kopā.

Tehnikas aktivizācijai tiks izmantota balss komanda, kā arī pieskārieni ar pirkstiem.

Stipri tuvāk dzīves īstenībai šobrīd ir cits "Whirpool" projekts - ledusskapis, kurš pārraida mūziku no jebkuras "Bluetooth" ierīces. Ledusskapja mūzikas ierīce atbalsta MP3 failu formātu, un pat atskaņo radio. Tiesa, šī gudrā ledusskapja cena pagaidām nav zināma.

Foto: whirlpool.com

Komentāri