Ceļojumu nieki "frīkiem", kas var noderēt arī parastiem cilvēkiem (FOTO) , Mixnews.lv

Ceļojumu nieki "frīkiem", kas var noderēt arī parastiem cilvēkiem (FOTO)

фото

Tehnika | 2013. gada 29. janvārī plkst. 16:23

Ceļojumos, nenoliedzami, viskaitinošākās ir sīkas neērtības, ko sagādā ierastā dzīves ritma izmaiņas. Taču ar tām var cīnīties. "Conde Nast Traveler" eksperti apkopojuši visnotaļ dīvainas lietas, kas, iespējams, var palīdzēt uzlabot omu arī parastam atpūtniekam.

Soma – lādētājs фото

Pirms kāda laika mums bija grūti iedomāties, cik ļoti nepieciešams ceļojumos varētu būt visu laiku pieejams akumulators dažādu ierīču uzlādēšanai. Ar šo somu ir iespējams uzlādēt ikvienas ierīces akumulatoru, kuras uzlādei var izmantot USB savienojumu. Arī "Apple" ierīces. Ražotāji apgalvo, ka soma bez papildus uzlādes ļauj četras reizes uzlādēt smārtfona akumulatoru. Vien jāatceras, ka arī pati brīnumierīce arī reizēm ir jāuzlādē.

Krekls – Wi-Fi detektors фото

Ceļotājiem, kuri "dzīvo" savos klēpjdatoros, spēcīgs Wi-Fi signāls ir dzīvības un nāves jautājums. Turklāt katrā kafejnīcā logoties, laui "noķertu" vārgu signālu, ir zināms risks. Tas ir beidzies. Šis T-krekls spīd atbilstoši uztvertā Wi-Fi signāla stiprumam. Tiesa, tikai tad, ja pareizajā krekla kabatiņā ir pievienotas trīs AAA baterijas.

Vīna soma фото

Jums nav visur jāstaigā ar vīna pudeli rokā, vīnu var paslēpt neuzkrītošā, melnā neilona somā. Piknikā atliek vienkārši atvērt nelielo krāniņu somas sānā, lai tiktu pie kārotā dzēriena. Tas ir vienīgais pierādījums jūsu interesēm, starp citu, somā pietiek vietas trīs litriem vīna.

Mīļotās garšvielas vienmēr līdzi фото

Ne jau vienmēr ceļojumos pa rokai ir iecienītie pipari, dilles vai baziliks. Ja jūs nespējat iedomāties savu dzīvi bez mīļotajām garšvielām, tad noderēs pārnēsājamais garšvielu komplekts, kurā ietilpst 1,5 tējkarotes apjoma trauciņi ar dabisko jūras sāli, melnajiem pipariem, kajēnas pipariem, sīpoliem, baziliku, kanēli, oregano, ķiplokiem, ķimenēm, kariju, rozmarīnu, ingveru un dillēm.

Kaklā nēsājams gaisa attīrītājs фото

Mēs taču lidojot, teju vienmēr aizdomājamies par mikrobiem, vīrusiem, kurus, iespējams, pārnesā citi pasažieri. Tramīgajiem "Wein's" piedāvā kaklā nesājamais gaisa attīrītāju, kas klusi un nemanāmi ar jonu plūsmu attīrīs ikvienu ieelpu. Iespējams, ierīce neizskatās stilīga, taču ir labāk, nekā vienkārši elpot retinātu gaisu.

17 collu biezs ceļojumu spilvens фото

Ja lidojot vēlamies izgulēties, tad spilvenam ir nenovērtējama nozīme. Protams, uz 17 collu biezu ceļojumu spilvenu noskatīsies ne viens vien blakussēdētājs, taču kāda jums gar to daļa, ja guļat? Spilvens ir piepūšams, tādēļ ērti ievietojams pat rokas bagāžā.

Josta ar iebūvētu spuldzīti pastaigu mīļotājiem фото

Kuram gan patīk klupt aiz krēslā vai pustumsā grūti saredzamiem kukuržņiem vai akmeņiem? Turēt lukturīti rokās ne vienmēr ir ērti, bet pie galvas stīpa piestiprināts apgaismojums mēdz apžilbināt sarunas biedrus. Tādēļ labāk apgaismojumu piestiprināt jostai. Šai jostā iebūvētajai LED lampiņai ir 100 lumenu spilgtums, tādēļ ceļš būs pietiekami labi izgaismots. Gaismas virzienu var regulēt pēc vajadzības, atliek vien uzmanīties no meža zvēru sabaidīšanas

Publicitātes foto

Komentāri