LG prezentē telefonu, kas sevi "saārstē" desmit sekundēs (FOTO), Mixnews.lv

LG prezentē telefonu, kas sevi "saārstē" desmit sekundēs (FOTO)

фото

Tehnika | 2015. gada 6. janvārī plkst. 13:53

Dienvidkorejas elektronikas uzņēmums "LG Electronics" Lasvegasā notiekošajā starptautiskajā elektronikas izstādē CES 2015 prezentējis izliektā viedtelefona "G Flex" jaunāko modeli, kura ekrāns ir mazāks par priekšgājēju un tagad spēj attēlot augstas kvalitātes attēlus, ziņo LETA-BBC.

Jaunais viedtālrunis "G Flex2" ir aprīkots ar 5,5 collu gaismas diožu (OLED) ekrānu, kas ir par 0,5 collām mazāks salīdzinājumā ar pirmo modeli, bet telefona izliekums ir mazāk izteikts.

фото

LG arī norāda, ka jaunās ierīces ekrāns kļuvis izturīgāks pret bojājumiem, kas varētu rasties uz tā uzsēžoties vai uzkāpjot.

Savukārt, ja telefons ticis sabojāts, tādā gadījumā ir uzlabots "pašārstējošais" tālruņa aizmugurējais pārvalks, kas spēj gūtos skrāpējumus tagad aizklāt aptuveni desmit sekundēs, nevis vairākās minūtēs, kā tas bija "G Flex" gadījumā.

фото

"G Flex2" arī aprīkots arī 13,1 megapikseļa aizmugurējo kameru un 2,1 megapikseļa priekšpuses kameru, bet tālruni darbina jaunākais "Qualcomm 810" procesors un svaigākā "Android" operētājsistēma.

LG tālruni "G Flex" prezentēja 2013.gada oktobrī, bet tirdzniecībā Eiropā tas nonāca pērnā gada februārī.

Komentāri