"Laima" par saldumiem informēs telefonos, Mixnews.lv

"Laima" par saldumiem informēs telefonos

фото

Tehnika | 2015. gada 16. janvārī plkst. 19:12

Saldumu ražotāja AS "Laima" saldumu veikalos turpmāk klientu informēšanai izmantos bezmaksas mobilo aplikāciju KNOQ, informē uzņēmumā.

Aplikācija ieviesta, lai veicinātu pircēju informētību par produktu klāstu un aktuālo piedāvājumu. Papildus tam KNOQ sistēma sniedz arī priekšrocības komunikācijai ar ārvalstu tūristiem, nodrošinot informācijas tulkošanu un nosūtot to uz viedtālruņiem vienlaicīgi 36 pasaules valodās, kurās sazinās vairāk nekā 91% pasaules iedzīvotāju.

Piemēram, tūristi no Japānas, apmeklējot "Laimas" saldumu veikalu, saņems savos viedtālruņos aprakstu par aktuālo piedāvājumu savā dzimtajā valodā. Savukārt uz Rīgu atbraucis Vācijas pilsonis iepazīsies ar to pašu informāciju vācu valodā.

KNOQ ir piemērota "iOS" un "Android" viedtālruņiem. Lai saņemtu informāciju par produkciju, klāstu, īpašiem piedāvājumiem vai atlaidēm "Laimas" veikalos, ir nepieciešams savā viedtālrunī lejupielādēt bezmaksas lietotni jeb aplikāciju KNOQ, kuru ir pieejama "App Store" un "Google Play" vietnēs.

Komentāri