Uzmanību: Ienaidnieku izspiegošanā palīdzēs skuveklis ar videokameru, Mixnews.lv

Uzmanību: Ienaidnieku izspiegošanā palīdzēs skuveklis ar videokameru

фото

Tehnika | 2013. gada 17. februārī plkst. 09:15

No filmām zinām, ka īsti spiegi viens ar otru sarunājas ar pulksteņa vai pat krekla aproču pogu palīdzību. Slepenus dokumentus pārfotogrāfē ar šķiltavās iebūvētu fotokameru un svarīgu informāciju glabā kniepadatas lieluma čipos. Taču patiešām grūti iedomāties, kā spiegs, slepenais aģents vai noziedznieks informācijas iegūšanai var izmantot skuvekli ar iebūvētu videokameru, raksta "kasjauns.lv"

Tas, protams, izraisītu nelielas aizdomas, ja slepenas valdības sanāksmes laikā jūs sāktu nevērīgi rūcināt gar zodu elektrisko skuvekli. Tomēr šāds novērošanas instruments, lai cik neticami tas neizklausītos, ir radīts.

фото

Skuveklis ar iebūvētu videokameru

Tā nav nekāda rotaļlieta, jo skuveklis apgādāts ar High Polymer litija baterijām, kas ieraksta režīmā spēj kalpot līdz pat divām stundām. Noslēptā videokamera reaģē uz kustību un tās izšķirtspēja ir 1280 x 960 pikseļi. Skuveklim ir arī 4 GB iebūvēta atmiņa, videofaila formāts ir AVI un uzņemšanas ātrums ir 30 kadri sekundē.

Ar datoru slepeno skuvekli var savienot ar USB pieslēgumu un tas saprotas gan ar Windows, gan Mac OS datorsistēmām. Nav gan ziņu, vai šī slepeno aģentu ierīce spēj iemužināt arī skaņu.

Šo ierīci var jau tagad iegādāties vienā no Krievijas internetveikaliem, un tā cena ir 8500 rubļi jeb 145 lati.

Foto: phototimes.ru, publicitātes foto

Komentāri