Apple prezentē Apple Watch (FOTO, VIDEO), Mixnews.lv

Apple prezentē Apple Watch (FOTO, VIDEO)

фото

Tehnika | 2015. gada 10. martā plkst. 10:14

ASV tehnoloģiju gigants "Apple" pirmdien prezentēja savu jaunāko veikumu - viedpulksteni "Apple Watch", kas tā lietotājiem ļaus saņemt zvanus un īsziņas, kā arī sekot līdzi savai veselībai un fiziskajai formai, ziņo LETA-AFP.

Uzņēmums viedpulksteņu tirdzniecību sāks 24.aprīlī, bet interesenti jauno ierīci varēs pasūtīt jau divas nedēļas pirms šī datuma.

"Tas ir līdzīgi tam, ja būtu treneris ap plaukstas locītavu," iepazīstinot ar jauno ierīci, sacīja uzņēmuma vadītājs Tims Kuks.

фото

Runājot mediju pasākumā Sanfrancisko, viņš atzina, ka jaunais viedpulkstenis "ir vispersonīgākā ierīce, kādu mēs jebkad esam radījuši", norādot, ka tas var attēlot lielu virsmas attēlu dažādību, sākot ar klasiska pulksteņa virsmu līdz animētai mikīpelei.

Savienojot ar "iPhone", "Apple Watch" ir izstrādāts kā ap roku liekama ierīce īsziņu sūtīšanai un zvaniem, kā arī dažādām veselības aplikācijām. "Tā kā tam ir iebūvēts skaļrunis un mikrofons, jūs savā pulkstenī varēsiet saņemt zvanus. Es uz to esmu gaidījis, kopš biju piecus gadus vecs," norādīja Kuks.

фото

Pulkstenis ir arī integrēts ar mobilo maku "Apple Pay". To varēs izmantot, lai skatītos attēlus, sekotu ziņām un piekļūtu sociālajiem medijiem.

"Tagad tas ir jums ap roku, nevis jūsu kabatā vai piezīmju grāmatiņā," norādīja Kuks.

фото

"Apple" ienāk tirgū, kur tam priekšā jau ir citi spēlētāji - no Dienvidkorejas gigantiem "Samsung" un LG līdz Japānas "Sony" un nesen radītiem uzņēmumiem, tādiem kā "Pebble".

Tomēr analītiķi sagaida, ka "Apple" pacels tirgu, integrējot pulksteni ar "iPhone" un tā programmatūras ekosistēmu, kā arī tā aplikāciju spektru, veselības un sportiskās formas sensoriem.

Viedpulkstenis ASV maksās sākot no 349 dolāriem. Tas ir " Apple Watch Sport" ar diagonāles garumu 38 milimetri. Modelis, kura diagonāle būs 42 milimetri, maksās 399 dolārus.

фото

фото

Visdārgākie - "Apple Watch Edition" ar 18 karātu zelta korpusu - maksās 10 000 dolāru.

Reklāmas video "Apple" dizaina nodaļas vadītājs Džonatans Aivs jau iepriekš norādīja, ka viedpulkstenis piedod "jaunu dimensiju" skārienjutīgajam ekrānam. Tas uztver atšķirību starp piespiešanu un vieglu uzsišanu pa ekrānu, kas ļauj piekļūt dažādām funkcijām.

Komentāri