Tops: kādus auto Latvijā zog visvairāk?, Mixnews.lv

Tops: kādus auto Latvijā zog visvairāk?

фото

Tehnika | 2015. gada 8. maijā plkst. 14:35

Zagtākās automašīnas Latvijā nemainīgi ir "Volkswagen" un "Audi", kas skaidrojams ar šo marku augsto popularitāti Latvijas autobraucēju vidū, tomēr 2015.gada pirmā ceturkšņa Valsts policijas dati parāda jaunu tendenci - zagļi ir iecienījuši arī "Toyota" markas automašīnas, kuras iekļuvušas starp "Top3" zagtākajiem auto Latvijā, liecina apdrošināšanas kompānijas "Compensa" apkopotie dati.

фото

Tāpat šī gada pirmajā ceturksnī palielinājies arī to automašīnu zādzību skaits, kas ir jaunākas par 15 gadiem, sasniedzot 64% no kopējā skaita. Šī gada pirmajā ceturksnī kopējais Latvijā nozagto automašīnu skaits sasniedza 191 transportlīdzekli, no tiem 124 auto ir jaunāki par 15 gadiem. Pirmajos trīs mēnešos tika nozagtas 56 "Volkswagen", 31 "Toyota" un 27 "Audi" markas mašīnas.

Starp zagļu iecienītākajām "Toyota" markas automašīnām ir "Toyota RAV4" (septiņas) un "Toyota Land Cruiser" (septiņas), kuras visbiežāk tiek realizētas ārpus Latvijas. Savukārt "Toyota Corolla Verso" (10) zādzību skaita pieaugums skaidrojams ar pieprasījuma pieaugumu pēc šīs auto markas rezerves daļām.

фото

Komentāri