"Twitter" tīklā hakeri uzlauž "BurgerKing" profilu un paziņo par tā pārdošanu "Mcdonald's", Mixnews.lv

"Twitter" tīklā hakeri uzlauž "BurgerKing" profilu un paziņo par tā pārdošanu "Mcdonald's"

фото

Tehnika | 2013. gada 18. februārī plkst. 20:45

Pirmdienas vakarā mikroblogu vietnē "Twitter" tika uzlauzts pasaulē pazīstamā ātro uzkodu tīkla "Burger King" profils.

Sociālajā vietnē parādījās ziņojums, ka "Burger King" ir pārdots "Mcdonalds", pēc tam profila uzlauzējs sāka publicēt nesakarīgus paziņojumus un hipersaites, kuras ved uz dažādiem muzikāliem klipiem.

Pēc tam ļaunprātis nomainīja lietotājvārdu @burgerKing pret "McDonalds" un nomainīja arī kompānijas logotipu. Iespējams, profilu ir uzlauzis "Twitter" lietotājs @DFNCTSC, kura profils gan ir tukšs, ziņo vietne "lenta.ru".

"Twitter" lietotāji ar interesi sekoja notikumiem @BurgerKing profilā. Tā, profila @YourAnonNews lietotājs, kas ir saistīts ar hakeru grupējumu Anonymous, rakstīja, ka "izskatās, ka "BurgerKing" sociālo mediju nodaļai šodien ir slikta diena".

Lietotājs ‏@flibblesan uzsvēra, ka uzkodu ķēdes darbiniekiem būtu jāpadomā par paroles whopper123 drošību.

Latvijas sociālo mediju eksperts Artūrs Mednis savā profilā ierakstīja, ka pievienojas viedoklim, ka "BurgerKing" profils, iespējams, ir uzlauzts. Jo par šo tīklu pēdējā laikā tik daudz nav runāts.

Savukārt ātro uzkodu tīkla "Mcdonald's" pārstāvji savā "Twitter" profilā paziņoja, ka jūt līdz kolēģiem un lūdz ticēt, ka tīkla nav nekā kopīga ar šo uzlaušanu.

Ekrānšāviņš no vietnes mashable.com

Komentāri