"Google" prezentē portatīvo datoru ar skārienjutīgu ekrānu (FOTO), Mixnews.lv

"Google" prezentē portatīvo datoru ar skārienjutīgu ekrānu (FOTO) (1)

фото

Tehnika | 2013. gada 22. februārī plkst. 10:53

Interneta gigants "Google" ceturtdien prezentēja portatīvo datoru ar skārienjutīgu ekrānu, kas paredzēts kā konkurents ASV informācijas tehnoloģiju kompānijai "Apple Inc." un tās izstrādātajiem "MacBook", ziņo LETA-AFP.

"Google" norādīja, ka "Chromebook Pixel" datorā apvienota planšetdatoru un portatīvo datoru tehnoloģijas, tas aprīkots ar "Intel" procesoru un ekrānu, kas paredzēts dzidru attēlu atainošanai.

фото

фото

Jaunā datora cena ASV un Lielbritānijā sāksies no 1299 dolāriem (688 latiem).

"Cilvēki šīs ierīces dēļ atteiksies no "MacBook Air"," pavēstīja "Google Chrome" viceprezidents Sundars Pičai.

"Google" paudis cerību, ka entuziasti ignorēs cenu atšķirības salīdzinājumā ar tādiem konkurentiem kā "MacBook" vai portatīvajiem datoriem, kas aprīkoti ar "Windows 8" operētājsistēmu, bet tā vietā koncentrēsies uz "Chromebook Pixel" skārienjutīgā ekrāna piedāvātājām iespējām un iekļauto datu uzglabāšanu terabita apjomā servisā "Google Drive".

фото

Taču analītiķi jau izteikuši kritiku attiecībā uz "Google" jauno datoru, norādot, ka portatīvajiem datoriem cenās virs 600 dolāriem parasti nav bijuši veiksmīgi pārdošanas rādītāji un "Apple" pat piedāvā "MacBook Air" modeli par 999 dolāriem.

Turklāt aizvien pieaugošā planšetdatoru popularitāte negatīvi ietekmē kopējo portatīvo datoru tirgu.

Foto: hi-tech.mail.ru

Komentāri 1
maiajsQvCDpirms 5 gadiem
Your entire team is in our prryaes as well as the prayer that you accomplish what God has planned for you to accomplish on this mission trip. Your kids looked great at church yesterday. Smiling with their granddad. Thank you for all that you are doing.