Mežaparkā ierīkos video novērošanas sistēmu, Mixnews.lv

Mežaparkā ierīkos video novērošanas sistēmu

фото

Tehnika | 2013. gada 28. februārī plkst. 21:58

Rīgas kultūras un atpūtas zonā "Mežaparks" tiks ierīkota video novērošanas sistēma, šādu ierosinājumu šodien atbalstīja Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komiteja, ziņo LETA.

Kā informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinators Viktors Daugmalis, video novērošanas sistēmas izmaksas Mežaparkā tiek lēstas 65 000 latu apmērā.

Video novērošanas kameras tiks uzstādītas uz Mežaparka centrālajiem pārvietošanās ceļiem un lielākajās apmeklētāju pulcēšanās vietās, tai skaitā pie bērnu rotaļu laukumiem.

Novērošana tiks veikta no Ķīšezera glābšanas stacijas telpām, līdz ar to Rīgas pašvaldības policijas darbinieku ierašanās laiks uz notikuma vietu plānots divu līdz trīs minūšu laikā.

Šā gada vasarā Mežaparkā notiks XXV Vispārējie latviešu Dziesmu un XV Deju svētku centrālie pasākumi, taču Mežaparkā regulāri tiek rīkoti dažādi kultūras, atpūtas un sporta pasākumi un pēdējos gados būtiski ir pieaudzis apmeklētāju skaits.

Patlaban Mežaparka teritorijā ir arī novērojami atsevišķi vandalisma gadījumi, kā bērnu laukuma demolēšana, retu koku nozāģēšana, kā arī dažādas huligānisma izpausmes.

Foto: citariga.lv, nasha.lv

Komentāri