"Bridgestone" Itālijā slēgs riepu ražotni, Mixnews.lv

"Bridgestone" Itālijā slēgs riepu ražotni

фото

Tehnika | 2013. gada 5. martā plkst. 12:26

Japānas riepu ražošanas kompānija "Bridgestone Corp." otrdien paziņoja, ka slēgs pusgadsimtu darbojošos rūpnīcu Itālijā, šādu lēmumu skaidrojot ar pieprasījuma kritumu Eiropā, ziņo LETA-AFP.

Šī rūpnīca, kas nodarbina aptuveni 950 cilvēkus, ir viena no astoņām "Bridgestone" ražotnēm Eiropā.

Rūpnīcu, kas atrodas Itālijas dienvidu provincē Bari un ražo vieglo automašīnu riepas, paredzēts slēgt 2014.gada pirmajā pusē, norādīja uzņēmums, piebilstot, ka ražotne darbojas jau kopš 1962.gada.

"Bridgestone" pavēstīja, ka ir gatava sākt pārrunas, lai rastu "pēc iespējas labāko risinājumu un pēc iespējas vairāk mazinātu šī lēmuma sociālo ietekmi uz aptuveni 950 iesaistītajiem darbiniekiem".

Kompānija rūpnīcas plānoto slēgšanu skaidro ar "strukturālajām izmaiņām, kas pēdējo divu gadu laikā notikušas gan Eiropas, gan pasaules riepu tirgū". "Bridgestone" norāda, ka uzņēmuma darbību negatīvi ietekmē zemo cenu konkurenti attīstības tirgos un riepu pieprasījuma kritums pasaulē.

"Bridgestone" prognozē, ka pieprasījums pēc automašīnu riepām Eiropas Savienībā saglabāsies zem līmeņa, kāds reģistrēts pirms 2011.gada, vismaz līdz 2020.gadam.

Foto: no vietnes kolesa.ru

Komentāri