Latvijas BMX braucējs radījis jaunu "iPhone" spēli, Mixnews.lv

Latvijas BMX braucējs radījis jaunu "iPhone" spēli

фото

Tehnika | 2013. gada 12. martā plkst. 14:28

No otrdienas, 12.marta, Apple aplikāciju veikalā ir pieejama Latvijas olimpiskā BMX braucēja Artūra Matisona veidotā motokrosa spēle ar nosaukumu "Fearless Wheels", raksta "nra.lv"

Tā ir pirmā un vienīgā Latvijā radītā motokrosa spēle "iPhone" tālruņiem. Spēles mērķis ir piedzīvot panākumu sajūtu un kļūt par motokrosa zvaigzni, uzvarot dažādos čempionātos.

Spēles galvenais varonis ir motokrosa braucējs, kuram vienlaicīgi ir jāsacenšas ar pieciem bezbailīgiem pretiniekiem un ir jāpārvar dažādi šķēršļi - milzīgi lēcieni, asas bedres, bīstamas bremzēšanas vietas, kā arī viltīgas dubļu sekcijas.

Jaunā spēle piedāvā 40 aizraujošas trases, katra ar unikālu mākslinieku veidotu dizainu. Papildus spēles gaitā ir iespējams veikt motocikla uzlabojumus un izvēlēties kādu no 12 interesantiem varoņiem (piemēram, Lāčplēsis, Zibensvīrs, Velniņš).

Iedvesma spēles radīšanai tika smelta no profesionāliem motokrosa braucējiem un ir piemērota visiem, kam patīk sporta spēļu radītas sajūtas. Tāpat kā sportā, arī šajā spēlē uzvaru var izcīnīt pārvarot šķēršļus, iemācoties dažādus trikus un pārspējot sāncenšus. Spēles veidotājs, Artūrs Matisons, ir pasaules un Eiropas BMX čempions un olimpiskais BMX braucējs.

Foto: iphone5news.ru, chacha.com

Komentāri