Atklāj kādu slēptu iespēju Facebook

фото

Tehnika | 2017. gada 19. jūnijā plkst. 12:10

Sociālais tīkls Facebook darbojas kopš 2008. gada, un medijs The Telegraph to pat jau nodēvējis par ”pasaules lielāko kapsētu”. Kā tas domāts?

Proti, patlaban Facebook ir aptuveni 1,5 miljardi aktīvo lietotāju, no kuriem lielākā daļa, visticamāk, piemēram, 2098. gadā vairs nebūs uz šīs pasaules. Gadījumā, ja ap to laiku pasaules interneta lietotāju prātus un sirdis būs pārņēmis kāds cits sociāls rīks, tas nozīmē, ka mirušo Facebook lietotāju skaits būs lielāks par dzīvajiem… Ar šādu, nebūt ne tik neiespējamu apgalvojumu klajā nācis The Telegraph, raksta skaties.lv.

Patlaban gadījumā, ja kāds Facebook lietotājs nomirst, sociālais tīkls automātiski šā cilvēka profilu nedzēš. Mirušā cilvēka profilu var dzēst kāds radinieks vai tuvs draugs, kuram ir aizgājēja Facebook parole, taču, ja tādas nav, tad tas turpina pastāvēt, kā ierasts.

Iespējams, dažus no šādiem gadījumiem jau esat pamanījuši. Taču, Facebook ir kāda iespēja, kuru var izmantot, lai šādas situācijas novērstu. Proti, pie Drošības iestatījumiem (Security Settings) ir sadaļa Legacy Contact. Tur ir iespējams izvēlēties kādu ģimenes locekli vai tuvu draugu, kurš varētu pārņemt lietotāja Facebook kontu ”gadījumā, ja ar jums kaut kas notiek”. Vairāk par šo iespēju var izlasīt šeit!

Komentāri