Facebook ievieš jaunu iespēju - piekļūt internetam jebkur, Mixnews.lv

Facebook ievieš jaunu iespēju - piekļūt internetam jebkur

фото

Tehnika | 2017. gada 10. jūlijā plkst. 13:19

Pērnā gada novembrī “Facebook” testa versijā izmēģināja jaunu opciju – “Find Wi-Fi”, kas lietotājiem dod iespēju atrast sev tuvumā esošos Wi-Fi pieslēgšanās punktus. Tagad šī iespēja pieejama arī pārējiem “Facebook” lietotājiem, raksta skaties.lv.

Kā skaidro “Facebook”, opcija “Find Wi-Fi” palīdzēs ikvienam atrast tuvumā pieejamos Wi-Fi punktus, kurus uzņēmumi ir kopīgojuši no saviem “Facebook” profiliem. Tātad – lai arī, kur atrastos, ikvienam tagad būs iespēja atrast tuvākos Wi-Fi punktus brīdī, kad esošais interneta savienojos ir pārāk vājš.

Kā piekļūt jaunajai “Facebook” opcijai?

Lai atrastu sev tuvākās Wi-Fi pieslēguma vietas, jādodas uz sadaļu “More” un jāizvēlas “Find Wi-Fi”.

Jaunā opcija lieti noderēs tiem, kas izmanto “Facebook Live” un dalās ar saviem video tiešraidē. Pateicoties uzskatāmai Wi-Fi punktu kartei, lietotājiem būs vieglāk iegūt interneta savienojumu, palielinot tiešraides video raidīšanas iespējas. Tāpat “Facebook” uzskata, ka jaunā opcija noderēs tiem, kas bieži ceļo un saskaras ar vāju interneta savienojumu.

Tiek lēsts, ka “Find Wi-Fi” varētu palīdzēt uzņēmumiem piesaistīt jaunus klientus. Piesaistot sava biznesa “Facebook” lapu Wi-Fi sarakstam, tā kļūs redzama neskaitāmiem “Facebook” lietotājiem.

Kā reģistrēt sava uzņēmuma “Facebook” lapu Wi-Fi sarakstā?

Lai piereģistrētu sava uzņēmumu pieejamo Wi-Fi pieslēgumu sarakstā, ir nepieciešamas rūteris, kas atbalsta “Facebook Wi-Fi”.

Pēc tam ir nepieciešams savienot sava uzņēmuma lapu ar “Facebook Wi-Fi”. Kad būs izveidot savienojums, uzņēmuma lapa lietotājiem parādīsies Wi-Fi savienojuma meklēšanas kartē.

Kafejnīcām un līdzīga veida uzņēmumiem šī varētu būt lieliska iespēja, kā piesaistīt jaunus klientus.

Komentāri