Latvijā atgriežas leģendārais telefons – NOKIA 3310, Mixnews.lv

Latvijā atgriežas leģendārais telefons – NOKIA 3310 (1)

фото

Tehnika | 2017. gada 17. jūlijā plkst. 12:41

Latvijā atgriezies leģendārais telefons “NOKIA 3310”. Somijas tehnoloģiju uzņēmuma lielākais veiksmes stāsts, kas savulaik bija viens no populārākajiem telefonu modeļiem pasaulē, ir iznācis jaunā versijā, raksta skaties.lv.

“NOKIA 3310” – šo tālruni daudzi dēvētu par ikonisku. Pirmo reizi tas parādījās tirdzniecībā jaunās tūkstošgades sākumā, un tobrīd telefons ātri iemantoja milzu popularitāti izturības un labas akumulatora darbības dēļ. Kad kļuva zināms, ka uzņēmums telefonu izlaidīs atkal, daudzi šo notikumu gaidīja ar lielu entuziasmu.

Rinalds Kalniņš “LMT Retail & Logistics” valdes priekšsēdētājs

Pieprasījums lielāks kā piedāvājums. Faktiski kā ražotājs mums spēj piegādāt, un tas nav tikai Latvijā, tas ir visā pasaulē. Patiesībā tie telefoni parādās, un viņi plus mīnus dienas līdz divu laikā tiek arī izpirkti.

Šāda situācija novērojama visu mobilo sakaru operatoru tirdzniecības vietās. Interesi par telefona demo model izrāda arī apkārtējie.

Gatis Uzņēmums vadītājs

Tā kā mēs nodarbojamies ar starptautiskiem kravu pārvadājumiem, tad pogu telefons ir ļoti liela aktualitāte uz doto brīdi. Tur nekas tāds labs nopērkams un saprotams nav.

Valērijs Tehniķis

Man vairāk vecais patīk. Tā ir klasika. Daudz uzticamāks. Liels un izturīgs,- kā ķieģelis.

фото

Telefona tirgotāji atklāj, ka par to interesējas dažādu paaudži klienti – gan jaunāki, gan vecāki, gan arī tie, kas telefonu grib pasniegt dāvanā, piemēram, saviem vecākiem vai vecvecākiem.

Tikmēr tehnoloģiju eksperti par jauno NOKIA modeli izsakās kritiski, jo vienīgā līdzība ar veco iekārtu esot nosaukums. Jaunajā telefonā ir iebūvēta kamera, krāsains ekrāns, 2 simkartes un pagarināts akumulatora darbības laiks, kas tomēr atpaliekot no vēsturiskās “Nokijas”.

Turklāt telefona lietotāji drīz pēc tā ieslēgšanas atzīst, ka diemžēl vilšanos sagādā arī savulaik tik bieži spēlētā spēle “Čūska”, kas nebūt neatbilst vecajiem standartiem.

Komentāri 1
РадоМиРpirms 1 gada
-)-)-) Помню время,когда можно было ставить на 3310 панельки других телефонов...Дико круто было,заниматься самообманом...
А вообще нормальную варку они с Эйплом сделали...Нокиа и Эйпл..
Впринципе граммотно,за исключением пару деталей..